יהודית
יהודית

מנהלת לקוחות

גיל גיפט

מתנות לראש השנה לעובדים 2021

ראש השנה מתקרב וזה הזמן לפנק את העובדים שלכם במתנה מקורית,עם טעם של עוד לקראת השנה החדשה!

לא פשוט להתאים  מתנות לראש השנה לעובדים, ובמיוחד קשה השנה עם כל מה שקורה.

כל מנהל או מנהלת היו שמחים שהעובדים שלהם יצאו בהרגשה טובה ויתרגשו לספר לחברים ולמשפחה על המתנה שקיבלו במשרד.

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות עושה לכם קצת סדר וממליץ על מתנות לראש השנה לעובדים, שיכולות להוות תחליף מקורי, כיף ושימושי לעובדים שלכם.

מתנות לראש השנה לעובדים…המומלצים שלנו 

סט סכיני שף, לדוגמה, יכול להיות פתרון מדהים ולהיות שימושי ביותר עבור העובדים שלכם.

בין אם הם מבשלים בעצמם ובין אם לא, בטוח יש מישהו בבית שיוכל להנות מסט שכולל סכיני חיתוך לירקות, סכין שיניים, סכין קצבים וסכין מריחה, ובמיוחד לכבוד ראש השנה הסט יוכל לשמש אותם לצורך בישולי ארוחת החג.

סט סכו”ם יוקרתי יכול גם הוא להוות מתנה נהדרת ושימושית עבור העובדים. כל משפחה צריכה להחזיק בסט סכו”ם רגיל ויום יומי וסט סכו”ם נוסף, מהודר יותר, שמתאים לתקופות החגים או לאירוח חגיגי ביום הולדת לדוגמה, מה שהופך סט סכו”ם להיות הפתרון מושלם.

גם כלי הגשה מעוצב מזכוכית הוא רעיון לא פחות ממופלא. חשבו על זה, לרוב שולחן החג עמוס בקעריות הגשה שממלאות את השולחן עד אפס מקום וכל אחד צריך להעביר לשני את הסלט שהוא בדיוק רוצה. במקום זה, כלי הגשה הכולל 4 קעריות שמונחות על סטנד אחד יוכלו לרכז את הסלטים או התוספות במקום אחד כך שאף אחד לא יצטרך לעבוד יותר מדי קשה.

איפה אפשר למצוא מתנות לראש השנה לעובדים?

לקראת החגים חברות רבות יוצאות במבצעים שווים עבור מתנות לראש השנה לעובדים, אבל כדאי לבחור בחברה מקצועית שיודעת מה היא עושה ומספקת מתנות שוות במיוחד. חברת גיל גיפט היא אחת החברות הכי מקצועיות בארץ למתנות לעובדים לראש השנה.

מעבר למתנות כאלו, ניתן למצוא אצל חברת גיל גיפט מתנות ממותגות גם לשאר החגים והמועדים, והמתנות הן מגוונות, שימושיות והכי חשוב – מקוריות ויצירתיות

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ