שרון
שרון

מנהלת כללית

מתנות ממותגות לראש השנה חגיגי במיוחד

מה המסר שלנו לקראת השנה החדשה? השקיעו מחשבה – גם אם זה לוקח קצת יותר זמן

אין יותר מתסכל מלקבל מתנה ולהרגיש שאף אחד לא באמת חשב על המקבל שלה בזמן הרכישה. לעומת זאת, קבלה של מתנה יצירתית מראה שיש מישהו שחושב כמה צעדים קדימה, על מה יהיו התחושות של מקבל המתנה וינסה להלהיב אותו. 

אחת הסיבות לרכישת מתנות עבור העובדים בארגון או בעסק היא מתן הרגשה טובה. העובדים אמנם מקבלים משכורת אך לא תמיד יודעים שמעריכים ומכבדים אותם. כדי שירגישו טוב עם עצמם ויקבלו מוטיבציה להמשך תפוקת העבודה, ראוי לציין זאת במתנות אותן נוהגים לתת לקראת החגים. 

המנהג להעניק מתנות ממותגות לראש השנה ופסח הפך למשהו שהעובדים מצפים לו בכל שנה. לפיכך, מומלץ בכל שנה להתחדש ולרכוש לעובדים מתנות אחרות, מקוריות ומיוחדות. המתנות יעניקו להם הרגשת שייכות וחשק לבוא לעבודה, תשומת לב ויחס אישי. 

יותר מכך, מתנות לעובדים ישפרו את האווירה בעסק וישמחו אותם. במקום העבודה בו אנו מבלים שעות רבות צריכה להיות אווירה קלילה ולא רצינית כל הזמן. כמו כן, העובדים יהיו מסורים יותר ואיכות השירות שלהם תגדל.

מתנות ממותגות לראש השנה – למה זה טוב? 

מתנות לעובדים לראש השנה הן הזדמנות נהדרת גם להגיד תודה, אך גם להשקיע ובעצם להגיד לעובדים שלכם ללא מילים – אנחנו ממש שמחים שאתם העובדים שלנו.

לפני שוועדי עובדים ומעסיקים בוחרים מתנות לראש השנה הם צריכים להגדיר את התקציב שלהם על פי מספר העובדים בעסק. רצוי להגדיר בתחילת השנה את הסכום למתנות ולחלק אותו למתנות לחגים, מתנות לרגל לידה או נישואין או סיבות אחרות. 

מומלץ לקחת בחשבון תקציב לעובדים הבכירים או הוותיקים יותר שבוודאי יקבלו מתנות יקרות יותר. בשלב הבא יש להחליט על סגנון המתנות. 

מומלץ לבחור סגנונות שונים כדי שלעובדים תהיה אפשרות בחירה. למשל: כלי בית, גאדג’טים ממותגים, מוצרי מתיקה, יין וכד’. אפשרות נוספת היא להעניק בכל חג מתנה בסגנון שונה. 

בכל אופן מומלץ לבחור את המתנות על פי גילם הממוצע של העובדים ואף להתייעץ עם הוועד של הארגון לגבי סוג המתנות. 

אנו, חברת גיל גיפט מתנות ממותגות.

החברה, עם ניסיון של שנים, שירות אדיב ומקצועי, מחירים נוחים ומבחר ענק של מתנות, יכולה להבטיח שתצאו מרוצים ושהעובדים שלכם יזכרו את המתנה שלהם לעוד הרבה מאוד זמן.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ