דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

מתנות ממותגות לעובדים שעפים על עצמם

 מי לא אוהב מתנות? אנחנו חיים בשביל הדברים הקטנים (או הגדולים) הללו ומצפים להם בחגים או באירועים מיוחדים, נכון? מתנות מגיעות בדרך כלל כשיש סיבה, אך יש מלא פעמים שהמתנות מגיעות סתם כי בא לנו ומתחשק לנו כרגע להעניק מתנה.

ומה יותר טוב מלהעניק לאחר מתנה שהיא חלק ממכם? חלק מהמותג שלכם וחלק מהמיתוג שלכם!

תחשבו על כמה זה יכול לעבוד עבורכם, אפילו אם באותו הרגע אתם לא תקלטו את זה, זה לגמרי ישאיר את המותג שלכם על תדר מסוים.

אתם יכולים להעניק מתנות ממותגות ומדהימות, כאלו שיותירו רושם רב וימלאו את העובדים או הלקוחות במלא מוטיבציה, והיי אי אפשר לדעת מי ימצא את המתנות הממותגות האלה ועד לאן זה יכול להגיע.

אנחנו מבזבזים לא מעט מן בחיפוש אחר מקורות חדשים למיתוג, שוברים את הראש שעות בלנסות להבין מה יכול לעבוד – הפתרון לגמרי פה! הגיע הזמן לבדוק לעומק את החשיבות שיש במתנות ממותגות! בעולם כל כך מתקדם חשוב מאוד להבין מה יכול לבדל אתכם מהשאר. מה יכול להעלות את המודעות אליכם ועל המותג שלכם, ומה יכול להביא אתכם לקדמת הבמה!

מתנות ממותגות לעובדים הן לא רק מעשה של הערכה, אלא גם יוצרות תחושת שייכות. מתנות אלו ניתנות לעובדים בהזדמנויות שונות, כגון ימי נישואין, אבני דרך בחברה, טקסי גיוס חדשים וכו’.

חברות מסוימות עשויות להשתמש במתנות ממותגות במקום בונוסים במזומן או תגמולים אחרים המשולמים לרוב בצורה של אופציות למניות.

עם מתנות ממותגות אלו, החברה יכולה להראות את גאוותם בצוות העובדים ולקדם תחושת ביחד ביניהם. זוהי דרך אחת להגביר את המורל והמוטיבציה של העובדים אשר ישפרו את הפרודוקטיביות בעבודה.

מתנות ממותגות לעובדים מה לקנות? 

כשחושבים על מה לקנות לעובד, חשוב לקחת בחשבון איך הוא ירגיש לגבי המתנה ולמה שהוא בכלל ירצה להשתמש בה.

אם קונים משהו כמו מכונת קפה או ערכת תה למשרד אז צריך לחשוב אם העובד שלך ישמח עם סוג כזה של מתנה.

כל מעסיק שיש לו עובדים יודע כי הענקת מתנות ממותגות זה ללא ספק דבר חשוב מאוד.

בין אם מדובר על מתנות לימי הולדתמתנות לקראת חגים, מתנות שמטרתן היא לצ’פר עובדים שעמדו ביעדים ועוד, אין ספק שהן מעניקות לכל עובד הרגשה שהוא מוערך במקום העבודה 

מתנות עם מיתוג תמיד רצויות ולא משנה לאיזו מטרה, עסקית או אישית.

אין ספק שכולנו רוצים לייצר לעצמנו סגנון ייחודי, הן של המותג והן של הפרסונה שמאחורי המותג – מתנות ממותגות יעוררו לא מעט רגשות ממי שקיבל אותם, הזדהות, חיוך, חשיבה, ואפילו ניסיון להבין איך חשבתם על מתנות כה מקוריות שעוד לא ראו מעולם.

היום אפשר להפתיע בדברים קטנים ממש כמו דברים גדולים, ולא משנה מה – כל דבר העולה על ראשכם אפשר למתג ולהפוך לנחשק.

יש לכם חלום? חזון? הגיע הזמן להגשים אותו. אנחנו בגיל גיפט מתנות ממותגות יודעים מה החשיבות של הענקת מתנה מכל הלב ויודעים איך להפוך את המותג שלכם להרבה יותר. 

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ