דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

מתנות ממותגות לחנוכה ללקוחות האם זה שווה?

באופן כללי חשוב להבין. כל עסק שרוצה להתקדם, חייב להשקיע בפרסום, אבל כדי לנצח בתחרות מול העסקים המתחרים, חייבים להשקיע יותר מחשבה בפרסום יצירתי,אקטיבי,שרואים בכל מקום ובכל זמן. מוצרי פרסום וקד”מ היא אחת השיטות היעילות ביותר לפרסום מוצלח.

השאלה האם לחלק מוצרי קד”מ ומתנות ממותגות לחנוכה? האם זה משתלם? התשובה חד משמעית…כן!

מתנות חורף רבות מתאימות למיתוג והטבעת לוגו/הקדשה באמצעות חריטה/הדפסה ובכך המתנות הממותגות יכולות לשמש, כמתנה לקידום מכירות כאלה שרואים בכל מקום ממש פרסום מהלך בהשקעה קטנה יחסית למדיות פרסום אחרות .

מתנות ממותגות לחנוכה מה מחלקים השנה?

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות ממליץ לחשוב היטב על המתנה וכמובן על התקציב שלכם לכל הפרויקט.

הנה כיוון מעולה לחלוקת מתנות ממותגות לחנוכה ללקוחות. חנוכה תמיד חל בחורף.

העונה החורפית היא עונה בה אנו ספונים בבית, ומבלים שעות רבות בבישול ואבזור המטבח. לכן, אין כמו הענקת מתנה הקשורה לעולם הבישול וההגשה בתקופה זו.

ניתן להעניק ללקוחות ערכת סירים יוקרתית, של מגוון חברות, הכוללת סירים ועוד אביזרי בישול שונים.

לחלופין, במידה וברצונכם להעניק ללקוחות מחבתות, ניתן לרכוש מחבתות פשוטות, מחבתות אינדוקציה ייחודיות או מחבתות להכנת קרפים.

אפשרות נוספת היא להעניק להם ערכת כלי הגשה מזכוכית או מארז סכו”ם יוקרתי וכמובן כל כלי שיעזור להם לטגן סופגניות ולביבות יתקבל בברכה. אפשר ממש להשקיע ולרכוש עבורם סיר טיגון חשמלי 3.5 ליטר עם הפעלה דיגיטלית, למשל זה ממש יקפיץ להם את החג.

רכישת מתנות ממותגות לחנוכה, נראית במבט ראשון כהליך פשוט  אך מומלץ מאוד להשקיע מחשבה  ולפנות לחברה מנוסה ואמינה בתחום. כך תקבלו שירות טוב ויעיל ואיכות מוצרים טובה מוזמנים להתייעץ איתנו בשמחה ולהתרשם מהמחיר, האיכות והשירות שלנו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ