שרון
שרון

מנהלת החטיבה

גיל גיפט

מתנות ממותגות לחנוכה הלהיט של הגננות

חג החנוכה ממש בפתח וזהו הזמן המתאים ביותר לפנק את הילדים במתנות חנוכה מתוקות,יחד עם צוות הגן כמובן, מתחילים לחשוב על מתנות ממותגות לחנוכה לגנים.

מה שלא היה נהוג לפני 20 שנה, נפוץ מאוד וברוב הגנים, רוכשים מתנות לחנוכה לילדי הגן. 

 בדרך כלל מי שאחראי על רכישת המארזים הם הורי הוועד או הגננות ועיתים רחוקות גם מחלקות חינוך ורווחה בעיריות . את המארזים ניתן להזמין מוכנים לפי כמות (בדרך כלל מעל ל – 30)  ופשוט לחלק לילדים רגע לפני צאתם לחופשת החנוכה. 

בחג החנוכה נהוג על פי המסורת היהודית להעניק דמי חנוכה לילדים. כיום פחות מחלקים דמי חנוכה, אלא נוהגים לחלק לילדי הגנים מתנות ממותגות לחנוכה או אם מתעקשים על דמי חנוכה, אז מה שהולך היום, זה מטבעות עשויות משוקולד וכמובן חטיפים ארוזים במארז קרטון בצורה של סביבון.

מתנות ממותגות לחנוכה לילדים מה נותנים ?

ישנם כאלה שיא יסתפקו במארזים המוכרים לנו, אלא יחשבו על מתנות מקוריות יותר, כאלה שיש בהן ערך מוסף. 

חנוכייה או משטח? משטח צבעוני הכולל את תמונתו של הילד ושמו של הגן. ניתן להזמין כנים מודבקים על מנת שיהיה ניתן למקם בתוכן נרות, וכך המעמד הופך גם לחנוכייה לכל דבר.

רוצים למגנט? – מגנטים ממותגים לחנוכה זאת מתנה חמודה.  מומלץ להזמין המגנטים איכותיים וצבעוניים. מלבד תמונה וכיתוב חג ניתן להוסיף גם ברכה עם טקסט המתאים לחג החנוכה.

שווה להדפיס – אם תרצו להיות סופר מקוריים, תוכלו להעניק לילדים מתנות לחנוכה עם הדפס מרשים שיכול להיות כיתוב או תמונה של הילד. כדי לקשר את המתנה לחג תוכלו לארוז אותה במארז יפה ולהוסיף לה מטבעות שוקולד, סביבון קטן, סופגנייה וכל דבר שתרצו באווירת חג החנוכה.

ילד יצירתי? איזה יופי – ישנן יצירות שונות שניתן להרכיב יחד עם ההורים כמו ערכת חנוכייה, ערכת סביבון ועוד. הילדים יוכלו להרכיב את היצירות לבד ולצבוע אותם עם צבעים וטושים הנאה מובטחת!

 

כיום השוק של מתנות ממותגות לחנוכה לגני ילדים, מציע שפע של מתנות מתוקות לילדי הגן. מומלץ כמובן להדפיס הקדשה לכל ילד, מה שעושה את המתנה מקורית, אישית ומיוחדת.שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ