אילן
אילן

מנהל מקצועי

מתנות ממותגות דברים שלא חשבת עליהם

מי מאיתנו לא אוהבים שמצ’פרים אותו ומעניקים לו איזושהי מתנה SUPER ייחודית וגם ממותגת אישית? 

לעיתים, דווקא השקעה קטנה וסימבולית יכולה להקנות לאנשים את התחושה הכי מדהימה בעולם

מתנות ממותגות לעובדים וללקוחות, ניתנות כאות תודה והערכה מהמעסיק או מוועד העובדים. 

כאשר מעניקים מתנות ממותגות לעובדים, תפוקת העבודה והמוטיבציה שלהם משתפרות.

העובדים מרגישים שהם חלק מהארגון ומזדהים עמו.

למעשה נוצרת תחושה של משפחה אחת גדולה התומכת אחד בשני ועובדת בהרמוניה. העובדים משקיעים את כל מרצם וזמנם, והמעסיק או הוועד מתגמלים אותם.

התגמול יכול להיות כספי או בצורת מתנה, המסמלים את ההערכה לעובד.

במילים אחרות, כשיש ארגון העומד מאחורי העובד, הדבר גורם לכך שעבודתו משמעותית ואפקטיבית יותר, שכן הוא מרגיש שייכות וקבלת תמורה על עבודתו.

מתנות ממותגות כמה נקודות למחשבה 

לפעמים יש דברים שלא חושבים עליהם שבאים להזמין מתנות ממותגות ודווקא הדברים הקטנים עושים את ההבדל

צוות גיל גיפט הותיק והמנוסה בתחום אספו עבורכם כמה נקודות שחשוב לדעת על הזמנת מתנות ממותגות:

 תשקיעו במיתוג – בין אם אתם מחליטים לרכוש מתנות לחג מסוג כזה או אחר, אנחנו אישית ממליצים לכם להשקיע בהקדשות שמיות, במיתוג ובכל מה שצריך בכדי שאנשים ייהנו לקבל ממכם מתנה בסופו של דבר, כולנו אוהבים מתנות וכולנו רוצים להתפנק עליהן לפעמים

מתנה שכולם צריכים אחת הקטגוריות שתמיד מצליחות לשמח ולספק את העובדים היא מתנות למטבח. מדובר בתחום שבו תמיד אפשר למצוא מתנה שכן כולם צריכים כלים במטבח.

במיוחד אם מדובר במתנה מקורית ומיוחדת שוודאי אין לרוב העובדים כמו מכונת גלידה או מחבת קרפ. 

מלבד מתנות אלו, אפשר גם לבחור באחת הקלאסיקות כמו סט סירים, סט סכינים, סט סכו״ם או אפילו סט אפייה. גם מי שיש לו לא מעט סירים ומחבתות בבית, ישמח להתחדש בסיר חדש ומבריק 

בנוסף, כיוון שכולם עסוקים בבישולים קדחתניים לקראת החג, זה בדיוק הזמן לגלות שאין מספיק סירים, שאין כלי מספיק גדול לאפייה בתנור או שהסכינים כבר לא מושחזות – מה שהופך את המתנה לכזו שמגיעה בדיוק בזמן ומבטיח שהעובדים ישתמשו בה וייהנו ממנה.

מתנות לשנת הלימודים – השנה החדשה היא גם תחילת שנת הלימודים, ולכן לא מעט מתנות הקשורות לתחום הלימודים יכולות להיות מושלמות עבור העובדים או עבור ילדיהם. לאנץ׳ בוקס מדליק, תיקים מעוצבים וכמובן גם בקבוקים רב פעמיים, הן מתנות מצוינות ושימושיות במיוחד. 

גאדג’טים מדליקים – עוד קטגוריה שתמיד עושה רושם היא קטגוריית הגאדג׳טים. אין ספק שמדובר במוצרים מיוחדים, מרשימים, וכאלו שמרבית העובדים לא יעזו לקנות בעצמם, אבל ישמחו מאוד לקבל כמתנה ממקום העבודה. 

גיל גיפט מתנות ממותגות  היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בתחום המתנות לעובדים, ותוכל לסייע לכם לבצע את ההחלטה הנכונה עבורכם. כך, תוכלו לדעת שהמתנות שאתם מזמינים יהיו מהאיכות הגבוהה ביותר, והעובדים שלכם יודו לכם על כך.שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ