שרון
שרון

מנהלת

מתנות ממותגות בקליק

היום ב -2023 כל מה שצריך כדי להזמין מתנות ממותגות בקלות ומהירות זה לשוטט ברחבי הרשת למצוא חברה אמינה וטובה וכמה קליקים על העכבר, זהו, הצוות יעשה כבר את שאר העבודה. 

אך ראשית צריך להבין למה בכלל לתת לעובדים או ללקוחות מתנות ממותגות.

פעמים רבות, קידום העסק הוא תוצאה ישירה של שביעות רצון העובדים. ישנה חשיבות רבה לשביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה, והמודעות לכך גוברת והולכת. הנהלות כוח אדם משקיעות מאמצים ומשאבים כדי לקדם את תחושת השייכות בקרב העובדים באמצעות פעילויות מגבשות, מתנות וערבי צוות לכלל העובדים.

הענקה של מחוות לעובדים תתרום ביותר ללויאליות שלהם לארגון ואף תמנע מצבים של תנודות ובריחת מוחות לעסקים מקבילים.

יש לזכור שהעובד מבלה חלק ניכר מיומו בעבודה וכשהוא מודע לכך שלא מתייחסים אליו בצורה מובנת מאליה ורואים אותו אף מעבר להיבטים פונקציונאליים בלבד, הוא יעיל הרבה יותר, תופס אחרת את מקום העבודה שלו וממילא התפוקה שלו משתפרת.

מתנות לעובדים הינן דרך אופטימלית להבעת אכפתיות ואכפתיות זו מביאה בסופו של יום לקידום העסק.

אין דבר שהאדם מחפש יותר מתחושת שייכות. יתרון בולט ביותר במתנות ממותגות הוא בכך שהוא גורם לכל עובד לחוש תחושת שייכות וחיבור. פעמים רבות רואים שהעובדים מעדיפים ללבוש את הפריט הממותג שקיבלו כבר המהלך הטיול או האירוע בו העניקו להם אותו.

תחושת השייכות לארגון או לצוות, מחברת אותם וגורמת לכל עובד לחיבור וקשר עמוק יותר למקום עבודתו.

מתנות ממותגות – בדרך שלך 

מתנות עם מיתוג הן מתנות ייחודיות המביעות את ההערכה של מעניק המתנה למקבל המתנה. בימינו תוכלו למצוא מתנה עם מיתוג בהתאמה אישית, ולהרכיב את המתנה המושלמת ביותר עבורכם.

ניתן למצוא גאדג’טים כמתנות ממותגות, כגון אוזניות BT או אוזניות אלחוטיות מעוצבות או מארז אוזניות סיליקון עם מחזיק מפתחות.

תוכלו למצוא גם כובעים ממותגים, חולצות ממותגות, תיקים ממותגים, לוחות שנה ממותגים למשרד, מחברות ממותגות וכן כלי מטבח מגוונים ומעוצבים לבחירתכם.

אל תחכו וחפשו כבר כעת את המתנה המושלמת!

האם יצא לכם לחפש מתנה מיוחדת כדי להפתיע או לרגש אנשים היקרים לכם או להוקיר תודה לעובדים שלכם בארגון?

לשם כך, ניתן למצוא מארזי מתנה מיוחדים עם רעיונות יוצאי דופן למתנות, כגון משחקי חשיבה וביניהם 4 סוגי משחקים, או אולי מדליה עם חריטה בלייזר.

למשל אם אתם מחפשים מוצרי הוקרה, תוכלו למצוא מדליה עם חריטה או הקדשה או אולי מתנה אלגנטית של עט יודאיקה, יכול להיות פריט יוצא דופן ומרהיב כמתנה שלא ניתן למצוא בכל מקום.

בתחום של מתנות ממותגות תוכלו למצוא מתנות ממותגות לפי חגים ואירועים, למשל מארז קונפיטורות מהמם לטו בשבט, כיסוי מצה מעוצב לפסח או מארז סירים סט 4 חלקים או סט 6 חלקים, וכן מארזי שי חגיגיים ומעוצבים.

מארזי שי חגיגיים ניתן להרכיב עם פריטים כגון יין, חרוסת, ריבות, קונפיטורות טעימות ועוד.

תוכלו לבחור מתנות ממותגות שמתאימות עבורכם.

תוכלו למצוא גם סט קערות עם מכסה או סט כוסות, להכנת מארז של מתנות ממותגות יוצאות דופן עבור העובדים או לכל מטרה שתבקשו להכנת מתנה ממותגת אידיאלית שתשמח בוודאי את מי שיקבל אותה לחג או לכל אירוע.

אצלנו בחברת גיל גיפט מתנות ממותגות תוכלו למצוא, מגוון רעיונות ומוצרים אותם ניתן למתג, הצוות שלנו קשוב לצרכים שלכם, תוך התחשבות בתקציב בכמויות ועוד.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ