אילן
אילן

מנהל מקצועי

מתנות ממותגות איך להפתיע?

אין דבר שהאדם מחפש יותר מתחושת שייכות. יתרון בולט ביותר במתנות ממותגות הוא בכך שהוא גורם לכל עובד לחוש תחושת שייכות וחיבור.

פעמים רבות רואים שהעובדים מעדיפים ללבוש את הפריט הממותג שקיבלו כבר המהלך הטיול או האירוע בו העניקו להם אותו. תחושת השייכות לארגון או לצוות, מחברת אותם וגורמת לכל עובד לחיבור וקשר עמוק יותר למקום עבודתו.

כשהמתנה היא יצירתית ומקורית, מותאמת לאירוע (כמו מארז לחג ודומיו) ואינה חוזרת על מתנה שכבר הוענקה בהזדמנויות קודמות היא משפיע טוב על המקבל וממילא גם על הנותן.

הענקת מתנות ממותגות – מתי היא עושה טוב?

במהלך השנה ישנן הזדמנויות שונות להענקת מתנות לעובדים (או ללקוחות). הזמנים המקובלים ביותר הם החגים הגדולים (ראש השנה ופסח ולעיתים פורים וחנוכה), יום הולדת של עובד ודומיהם. ישנן עסקים המעניקים מתנות אף באירועים אחרים: יום העובד, יום האישה ואחרים.

לפעמים יש דברים שלא חושבים עליהם שבאים להזמין מתנות ממותגות ודווקא הדברים הקטנים עושים את ההבדל

מתנות ממותגות מה מומלץ? 

צוות גיל גיפט הותיק והמנוסה בתחום אספו עבורכם כמה נקודות שחשוב לדעת על הזמנת מתנות ממותגות:

 תשקיעו במיתוג – בין אם אתם מחליטים לרכוש מתנות לחג מסוג כזה או אחר, אנחנו אישית ממליצים לכם להשקיע בהקדשות שמיות, במיתוג ובכל מה שצריך בכדי שאנשים ייהנו לקבל ממכם מתנה בסופו של דבר, כולנו אוהבים מתנות וכולנו רוצים להתפנק עליהן לפעמים

מתנה שכולם צריכים – אחת הקטגוריות שתמיד מצליחות לשמח ולספק את העובדים היא מתנות למטבח. מדובר בתחום שבו תמיד אפשר למצוא מתנה שכן כולם צריכים כלים במטבח.

במיוחד אם מדובר במתנה מקורית ומיוחדת שוודאי אין לרוב העובדים כמו מכונת גלידה או מחבת קרפ. 

מלבד מתנות אלו, אפשר גם לבחור באחת הקלאסיקות כמו סט סירים, סט סכינים, סט סכו״ם או אפילו סט אפייה. גם מי שיש לו לא מעט סירים ומחבתות בבית, ישמח להתחדש בסיר חדש ומבריק 

בנוסף, כיוון שכולם עסוקים בבישולים קדחתניים לקראת החג, זה בדיוק הזמן לגלות שאין מספיק סירים, שאין כלי מספיק גדול לאפייה בתנור או שהסכינים כבר לא מושחזות – מה שהופך את המתנה לכזו שמגיעה בדיוק בזמן ומבטיח שהעובדים ישתמשו בה וייהנו ממנה.

מתנות לשנת הלימודים – השנה החדשה היא גם תחילת שנת הלימודים, ולכן לא מעט מתנות הקשורות לתחום הלימודים יכולות להיות מושלמות עבור העובדים או עבור ילדיהם. לאנץ׳ בוקס מדליק, תיקים מעוצבים וכמובן גם בקבוקים רב פעמיים, הן מתנות מצוינות ושימושיות במיוחד. 

גאדג’טים מדליקים – עוד קטגוריה שתמיד עושה רושם היא קטגוריית הגאדג׳טים. אין ספק שמדובר במוצרים מיוחדים, מרשימים, וכאלו שמרבית העובדים לא יעזו לקנות בעצמם, אבל ישמחו מאוד לקבל כמתנה ממקום העבודה. 

גיל גיפט מתנות ממותגות  היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בתחום המתנות לעובדים, ותוכל לסייע לכם לבצע את ההחלטה הנכונה עבורכם. כך, תוכלו לדעת שהמתנות שאתם מזמינים יהיו מהאיכות הגבוהה ביותר, והעובדים שלכם יודו לכם על כך.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ