שרון
שרון

מנהלת גיל גיפט

מתנות לקיץ לעובדים - מה כבר אפשר לחדש?

אין תחליף לרגע המיוחד והמרגש שבו מוגשת לעובד מתנה לאות הערכה והוקרה. כל מתנה – בין אם היא ניתנת לכבוד החג ובין אם היא מוגשת לעובד סתם כך כי מתחשק – היא הדרך הטובה והמספקת ביותר להעמיק את הקשר בין העובד למעביד ולהבטיח שנים רבות וטובות של עבודה משותפת בהנאה גדולה.

כל עונה והמתנה שלה וכל חג עם השי המיוחד שלו.

כבר עכשיו מומלץ לרכוש מתנות לקיץ לעובדים על מנת לתת להם מוצר שימושי ויעיל לחודשי הקיץ וכמובן לחופשה.

אחד המוצרים השימושיים ביותר בכל יציאה לטבע הוא ללא ספק הצידנית.   כיום צידניות ממותגות נחשב למוצר מנצח לימי הקיץ הלוהטים, הצידניות משמשות אותנו הן בטיול בטבע, או בפיקניק משפחתי, או סתם ביציאה קטנה לים.

מתנות לקיץ לעובדים – אז מה נותנים השנה?

 

הקיץ מתקרב אלינו בצעדי ענק, וזה הזמן לפנק את העובדים או הלקוחות היוצאים לחופשה וניתן כמובן להיעזר בצוות גיל גיפט  מתנות ממותגות על מנת לקבל רעיונות למתנות לקיץ לעובדים  

למי ששכח נזכיר, השקעה במתנות לעובדים הנה חשובה לאין שיעור ויכולה להפוך כל עובד, לשבע רצון ממקום לעבודתו ומכאן, השמיים הם הגבול. 

לכן יש להשקיע מחשבה לנושא ולבחור מתנות מתאימות אשר יהיו בעלות ערך מוסף ובד בבד, יגרמו לעובדים להרגיש מוערכים.

בקיץ ישנם אירועים רבים- אירועי פתיחת עונה, אירועי ים, בריכה, חופש גדול וקייטנות. היות ואירועי קיץ סובבים סביב פעילויות מים וקירור, אנחנו צריכים לקחת את זה בחשבון – למשל מתנפחים ממותגים – מזרנים וכדורים הם אלמנטים מקשטים מדהימים לאירועי בריכה. 

לאירועי ים נוכל לתת מגבות ממותגות, לונג לים עם מיתוג ALL OVER וגם כובעי קש, כובעי מצחייה, בקבוקים איכותיים וכוסות רב פעמיות עם קש לשתייה קרה יוכלו לשמש כמתנות מקוריות וסופר שימושיות

ישנן מתנות יותר איכותיות ושימושיות לקיץ כמו צידניות ממותגות לחוף הים וטיולים, כיסאות ים מתקפלים, שמשיות, מחצלות וציליות, כולן מתנות מעולות שכל אחד ישמח לקבל!

כל אלה הם מוצרים שניתן להזמין בכמות גדולה והם כמובן משדרגים כל אירוע. בואו לבחור מתנה מעוצבת , ממותגת, שמדברת בשפה של הארגון שלכם. אבל הכי חשוב שכיף לקבל!

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ