אילן
אילן

מנהל מקצועי

מתנות לעובדים - פשוט וקל

לפני שמדברים על מתנות לעובדים חשוב לדעת באופן כללי מהי מתנה ממותגת ולמה זה כל כך כדאי.

מתנה ממותגת היא בעצם מוצר שמטביעים עליו לוגו, סלוגן, הדפס או כיתוב בצורה ייחודית. הדבר נעשה באמצעות עטיפות, מדבקות, חריטה, ועוד שיטות העיקר שהכיתוב יראה בבירור על המתנה!

ודאי שמעתם על המונח “מיתוג שיווקי”, בהקשר למוצרים הניתנים במתנה ולא הבנתם במה בדיוק מדובר?  מיתוג שיווקי הוא תחום בפני עצמו, את התהליך המיתוגי, עושים מומחים לשיווק המבינים בעיצוב גרפי.

המיתוג מתבצע על ידי הדפסת לוגו המותג על מוצרים שונים. גופים גדולים וארגונים עסקיים משתמשים במוצרים כמתנות לעובדים וללקוחות או למוסדות על מנת להגביר את החשיפה למותג. מטבע הדברים רוב ההזמנות הן בכמויות גדולות ולא נמכרות כפריטים בודדים

מתנות ממותגות הן חלק בלתי נפרד מאסטרטגיה שיווקית שנועדה להוביל את העסק שלהם להצלחה. מטרת העל היא לקדם את העסק ולהגדיל את היקף המכירות. חשוב להשתמש באמצעים מגוונים כגון: קמפיינים פרסומיים, מתנות ממותגות ,מודעות באינטרנט וברחוב. 

זו דרך מעולה לחשוף את הלקוחות הפוטנציאליים לשירות שעסק מציע ולהזמין אותם לבצע רכישה.

בתהליך הרכישה חשוב למצוא חברה מקצועית שמתמחה בתחום של מיתוג מתנות לחברות ועסקים.

מתנות לעובדים – הנה כמה המלצות 

מאוד לא פשוט למצוא רעיונות טובים לנתינת מתנות לעובדים וללקוחות.

מתוך ניסיון של שנים רבות בתחום, הנה כמה רעיונות שלקוחות ועובדים מאוד אוהבים לקבל:

 כלי כתיבה איכותיים עם לוגו

 כלי כתיבה הם מצרך נחוץ מאוד לכולם במיוחד לאנשים שעובדים במשרד או סוכני שטח. תמיד מחפשים אותו, ואף פעם אין לנו מספיק עטים לכתיבה, דווקא בזכות זה, הוא מתנה פרקטית שתמיד שמחים לקבל. שווה להשקיע בעט איכותי עם מראה יוקרתי כדי שהלקוח או העובד שלך, ירצה לשמור עליו ולקחת אותו לכל מקום.

שעון קיר ממותג

זמן שווה כסף, והזמן של כולם יקר, המידע הכי חשוב לכל אחד ובפרט לעסקים הוא מה השעה? לכן שימוש בשעון, הוא מחויב המציאות. שעון קיר ממותג, ודאי יקבל מקום מרכזי על קיר במשרד, וכל פעם שיסתכלו בו יזכרו אתכם. שווה במיוחד

תיק עם הדפסים 

 כולם היום הולכים עם תיק, כל מי שהולך מאחורי העובד שלכם ייחשף למותג, חשיפה תדירה ברחוב וקידום מכירות נפלא.

שוקולד עם לוגו

 שוקולד איכותי תמיד משמח ומשאיר טעם של עוד. חבילת שוקולדים משובחת וממותגת, תשאיר לכולם זיכרון מתוק מכם.

לוח שנה

 כל עסק או חברה מתכננים את העבודה לפי חודשים, הכי נוח להסתכל על לוח שנה קטן הממוקם בשולחן העבודה או לוח שנה גדול, התלוי על הקיר המרכזי במשרד. מומלץ להעניק כל שנה, לוח שנה מעוצב וממותג.

מחזיק מפתחות אישי 

 מתנה שימושית מאוד, כולם משתמשים במפתח, וצריכים מחזיק מפתחות איכותי, כזה שלא נופל ממנו שום דבר חשוב. בדרך כלל כל אחד אוהב מחזיק מפתחות אישי ומיוחד, וזאת ההזדמנות שלך להיות שם במחיר מצחיק.

ציוד לטיולים

 עם ישראל הוא עם מטייל. החגים והחופשים מוציאים אותנו ביחד עם בני המשפחה לטבע, לכן ציוד קמפינג, יכול להיות מתנה שימושית במיוחד, חשיפה מעולה למאות לקוחות פוטנציאליים. 

כמובן שיש עוד עשרות רעיונות טובים, אל תזמינו לפני שתתייעצו עם המומחים של גיל גיפט מתנות ממותגות.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ