דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

גיל גיפט

מתנות לעובדים - מה כדאי לתת?

ככל שהעולם מתקדם ככה הטכנולוגיה דורשת מאיתנו יותר, ככה אנחנו מנסים למצוא פתרונות ייחודיים כדי למתג את עצמנו, כדי להעניק מתנות שוות, ובכלל לנסות לפרוץ דרך בצורה חדשנית ומרתקת, כזאת שתשאיר את העובדים או האורחים בפה פתוח.

אתם יכולים להעניק מתנות ממותגות ומדהימות, כאלו שיותירו רושם רב וימלאו את העובדים או הלקוחות במלא מוטיבציה, והיי אי אפשר לדעת מי ימצא את המתנות הממותגות האלה ועד לאן זה יכול להגיע. אנחנו מבזבזים לא מעט מן בחיפוש אחר מקורות חדשים למיתוג, שוברים את הראש שעות בלנסות להבין מה יכול לעבוד – הפתרון לגמרי פה!

הגיע הזמן לבדוק לעומק את החשיבות שיש במתנות ממותגות! בעולם כל כך מתקדם חשוב מאוד להבין מה יכול לבדל אתכם מהשאר. מה יכול להעלות את המודעות אליכם ועל המותג שלכם, ומה יכול להביא אתכם לקדמת הבמה!

כפי שציינו מתנות לעובדים תמיד רצויות ולא משנה לאיזו מטרה, עסקית או אישית.

אין ספק שכולנו רוצים לייצר לעצמנו סגנון ייחודי, הן של המותג והן של הפרסונה שמאחורי המותג – מתנות ממותגות יעוררו לא מעט רגשות ממי שקיבל אותם, הזדהות, חיוך, חשיבה, ואפילו ניסיון להבין איך חשבתם על מתנות כה מקוריות שעוד לא ראו מעולם. היום אפשר להפתיע בדברים קטנים ממש כמו דברים גדולים, ולא משנה מה – כל דבר העולה על ראשכם אפשר למתג ולהפוך לנחשק.

לא פלא שתחום מתנות ממותגות, מוצרי קידום ופרסום, פרח והביקוש רק הולך וגובר. 

בהתחלה חשבו שניתן להדפיס רק על חולצות או כובעים. כיום ב 2024 ניתן להדפיס כמעט על כל חומר.

טכניקות ההדפסה, הרקמה והחריטה הקיימות כיום מאפשרות לנו להפוך כמעט כל מוצר למתנה עם הקדשה או למוצר פרסום ממותג, על פי בקשתו של הלקוח. 

ניתן להדפיס, לחרוט ולמתג כמעט כל מוצר, גם מוצרים שמעולם לא דמיינתם שהם ניתנים למיתוג. 

ככה תבחרו מתנות לעובדים

כיום ניתן להדפיס מגוון חומרים ולמתג מוצרים כגון:

 ביגוד ומוצרי טקסטיל  – בזכות האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים שברשותנו, אנו יכולים להדפיס או לרקום על מוצרי טקסטיל שונים בטכניקות הדפסה שונות, על פי העיצוב, המוצר, והעדפותיו של הלקוח.

הדפסה על חולצות – חולצות מודפסות עם לוגו, טקסט, או הקדשה, מצוין לימי כייף של חברות וארגוני עובדים, לכנסים, למועדוני ספורט, לחולצות מחזור בבתי ספר, ועוד. 

באתר תוכלו למצוא גם טי שירט ממותג, חולצת דרייפיט ממותגת לחובבי הספורט והפעילות הגופנית וחולצות סווטשירט.

על כולן תוכלו להדפיס את הלוגו או הטקסט שאתם מעוניינים שכולם יראו.

הדפסה על כובעים – כובעים ממותגים, וכן כובעים עם הדפסה מיוחדת הם פריט שימושי ומבוקש, ואמצעי קידום ופרסום מעולה. 

מוצרי כתיבה – מוצרי כתיבה ממותגים הם אמצעי יעיל ביותר לקידום ופרסום, ויתאימו לבית, למשרד, לכנסים, לועידות. 

הדפסה על כוסות ובקבוקים – אנו מבצעים הדפסה על ספלים וכוסות, כולל כוסות תרמיות בשלל עיצובים, הדפסה על כוסות בירה, הדפסה על כוסות לשתייה חמה, הדפסה על ספלים אישיים ממותגים, הדפסה על כוסות טרמיות לרכב, הדפסה על כוסות טרמיות מזכוכית, הדפסה על כוסות תרמיות צבעוניות ועוד.

כמו כן, ניתן להדפיס על בקבוקים ממותגים אישיים, כולל בקבוקים תרמיים, בקבוקי ספורט ותרמוסים. 

חברת גיל גיפט מתנות ממותגות יודעים להדפיס על כל דבר שזז (כמעט) מגוון רחב מאוד של מוצרים ממותגים לכל כיס ולכל מטרה מחכים לכם באתר

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ