דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

גיל גיפט

מתנות לעובדים לפסח 2023 איך בוחרים?

בחירת מתנות לחג הפסח, או לחגים ואירועים אחרים אינה עניין פשוט כלל. מעסיקים משקיעים לעתים מחשבה רבה באופן שבו יבחרו לפנק את העובדים שלהם, ובו בעת  גם לאפשר לעצמם חיסכון כלכלי. מגוון המתנות המוצעות בשוק הוא גדול, ומומלץ למעסיק לבצע בראש ובראשונה- אפיון של המטרות הכלליות אותן המתנה אמורה לשרת.

אין ספק שמתנה ממותגת מחזקת את הקשר עם העובדים, מוצרי פרסום טעימים או מועילים יעשו את העבודה הן מבחינת העובדים והן מבחינת הלקוחות. זה משמח יותר אם הוספתם למתנה כרטיס ברכה אישי.

מעסיקים רבים רואים את הפוטנציאל הטמון במתנה ממותגת גם עבור השיווק השוטף של העסק.

כיום נהוג גם לתת מתנות לעובדים לפסח וגם לספקים ולקוחות החברה, נתינת מתנה היא סוג של הוקרת תודה על היותם לקוחות קבועים ויכולים לשפר במידה ניכרת את היחסים והתקשרות עם אותה חברה או עם אותו לקוח. מתנה לפסח לא נועדה רק לעובדים!

 לכל עסק יש קשרים עמוקים גם עם לקוחות וספקים. בקרב עסקים ולקוחות נהוג לתת מתנה לקראת החג.

שי כזה  מעבר להיותו מכבד ועוזר בשימור הקשר יש לו יכולת גם להעביר תחושות חיוביות ולעודד קשרים, ולכן מתנה היא כלי שיווקי ופרסומי מעולה. מומלץ לתת מוצר שימושי במשך כל השנה כך העובדים והלקוחות לאורך לא ישכחו אתכם,לא רק בחגים. 

הגודל לא תמיד קובע

יש נטיה לפעמים לאנשים האחראים על הזמנת המתנות לבחור מתנה גדולה וזולה, כזאת שנותנת  רושם גדול, אבל לא שמים לב לאיכות המוצרים או האריזה. מתנה שלא שורדת לאורך זמן לא מומלצת. עדיף לפעמים לבחור מתנה קטנה יותר אבל איכותית המתאימה לחג הפסח.

התאמה לשומרי כשרות

מומלץ להקפיד ולשים לב שהמוצרים שרכשתם במארזי השי לחג כתוב עליהם באופן ברור “כשר לפסח”, מן הסתם חלק ממקבלי המארזים שומרים על כשרות, ואם זה לא יהיה כשר לפסח הם לא יוכלו להנות מהמוצרים בחג וחבל!

מיתוג חכם

מתנות רבות מגיעות עם לוגו של העסק, או סיסמה כלשהי המאפיינת אותו, מתוך ההבנה שהמתנה עשויה להגיע כמעט לכל מקום במהלך השימוש בה, ולשמש כנפיים יעילות לבשורה העסקית  תהא אשר תהא. באופן זה, העובד מקבל מתנה שהיא גם מזכרת, וגם חפץ המחזק את זהותו כעובד החברה.

ברור שאין תחליף לייעוץ מקצועי על מנת לבחור את המתנות שיעשו לעובדים שלכם חג פסח עם שמחה בלב ומשהו באמת שווה ערך. מתלבטים? זה הזמן להתייעץ עם צוות גיל גיפט מתנות ממותגות 

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ