דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

מתנות לעובדים לפי תקציב

חברות ועסקים רבים מתחבטים בשאלה כמה להשקיע במתנות לעובדים, ומן הסתם בתהליך ההתלבטות הזה נשאלת השאלה – מה המחירים של מתנות לעובדים?

המחיר של מתנות לעובדים, נגזרת מאופי ועלות הייצור שלו, מכמות המוצרים שאתם רוצים להזמין וכמובן גם מתהליך המיתוג שתרצו לשים על כל מתנה כזו לעובדים.

ברור לכל כי המחיר הבסיסי של מוצרי אלקטרוניקה וסלולר, בדרך כלל, יהיו יותר יקרים מאשר מוצרים בתחום הציוד המשרדי או הגימיקים השונים. זה כמובן הודות למורכבות של ייצור מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, לעלות ייצורם וייבאום לארץ, וגם הערך הנתפס הגבוה שלהם בעיני הצרכן משחק תפקיד חשוב בתימחור של המוצרים הללו לצרכן.

כמות המוצרים הנדרשת משפיעה על מחירם גם כן. אין דומה הזמנה של 10,000 יחידות ממוצר מסויים להזמנה של 100 יחידות בלבד. בדרך כלל, ככל שהכמות תעלה, כך גם מחיר המוצר פר יחידה ירד – ואפילו באופן משמעותי של עשרות אחוזים לפעמים.

לבסוף, תהליך המיתוג על כל מוצר כזה גם הוא עולה כסף, ולכן גם משפיע על המחיר של מתנות ממותגות לעובדים. ככל שעבודת הדפוס, המורכבות הגראפית והטכנית, והכמות של הדפוס עולה – כך יעלה גם המחיר הכללי של מתנות ממותגות לעובדים.

בסופו של דבר, עבור כל כמות של מתנות לעובדים תוכלו לקבל הצעת מחיר, בכפוף למחיר היחידה ולמורכבות ההדפסה או ההטבעה של המיתוג שלך על המתנה

מתנות לעובדים למה זה טוב?

לא מעט מנהלים משקיעים במגוון מתנות לעובדים, הניתנות להם בחגים, או בימים מיוחדים. בכל הנוגע לבחירת מתנות לעובדים הפרמטר של הערך הכספי הוא לא העיקרי, מה שיותר מרגש ומשפיע זו דווקא תשומת הלב והתאמת המתנה לצרכיו ואורח חייו של העובד.

לדוגמה: עובד מצטיין שקיבל מתנה לא מסתכל על השווי הכספי אלא יתפעל מעצם העובדה שקיבל הערכה וכבוד.

מתנות לעובדים הם חלק מהווי ותרבות ארגונית של כל מקום עבודה. הם תורמים לגיבוש של החברה והעסק, מעלים את הנאמנות של העובדים למקום עבודתם ומגבירים את “גאוות היחידה”.

מתנות לעובדים ניתנות בדרך כלל בתקופה של חגים, אירועים מיוחדים וכנסים. במועדים הללו, העובדים כמעט מצפים מה תהיה המתנה שאותה יקבלו; ככל שמתפתחת בחברה שלך המסורת לתת מתנות לעובדים שהינן איכותיות ויוקרתיות, כך גם רמת הציפייה לקראתן תעלה.

כפי שציינו מתנות עם מיתוג תמיד רצויות ולא משנה לאיזו מטרה, עסקית או אישית.

אין ספק שכולנו רוצים לייצר לעצמנו סגנון ייחודי, הן של המותג והן של הפרסונה שמאחורי המותג – מתנות ממותגות יעוררו לא מעט רגשות ממי שקיבל אותם, הזדהות, חיוך, חשיבה, ואפילו ניסיון להבין איך חשבתם על מתנות כה מקוריות שעוד לא ראו מעולם. היום אפשר להפתיע בדברים קטנים ממש כמו דברים גדולים, ולא משנה מה – כל דבר העולה על ראשכם אפשר למתג ולהפוך לנחשק.

בין אם לכבוד יום המשפחה, ראש השנה או מתנה לעובדים מצטיינים, המתנות הן דרך מצוינת של המעביד להביע הערכה ולהודות  לעובדים.

חשוב לבחור בקפידה ומומלץ לוודא את מידת התאמתה של המתנה לצרכיו של העובד.

עדיף לשלב בין מספר מתנות שונות או לאפשר לעובד לבחור מתוך כמה אפשרויות.

גיל גיפט מתנות ממותגות מהווה כיום ללא ספק את הבחירה הנכונה לכל בעל עסק או בעל חברה אשר מחפש מתנות מקוריות, ייחודיות ואיכותיות, ממותגות לעובדים וללקוחות

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ