דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

גיל גיפט

מתנות לעובדים לחגים 2023

 עובדים שמגיעים כל יום, עובדים את השעות שלהם ונותנים מעצמם לעסק שלהם, אין ספק שהם מקבלים משעורת, אך עדיין יש חשיבות מאוד גבוהה למתנות בחגים. מרבית העסקים אולי בוחרים בדבר הכי פשוט ואלו תווים – ככה לא שוברים את הראש, כולם מקבלים מתנה אחידה וסבבה שלא צריך לסחוב ולחשוב יותר מדי. יחד עם זאת יש לזכור שעובדים ירגישו יותר מעורכים אם המתנה תהיה יותר מחושבת וקשורה לחג, משהו שיגרום להם להבין שאולי חושבים עליהם מעט יותר. כל אחד רוצה להרגיש מעורך. אפשר אפילו לבחור כמה מתנות ולהתאים אותם, שי לחגים לעובדים שי לחג לעובד, שי לחג למשפחה ועוד…

מה יותר טוב מאשר להעניק לעובדים שלכם מתנות שקשורות לחג, מתנות שיישארו ויציפו אותם בחיוכים כל פעם מחדש, מתנות כאלו שאתם יכולים למתג!  על הדרך אתם מרימים את המותג ומשווקים אותו בצורה אחרת, צורה שונה שיכולה להעלות את המוטיבציה לכל עובד ועובדת בחברה. תחשבו על זה, על היכולת הזאת להעניק מתנה ממותגת ומקסימה, כזאת שבאמת מתאימה לרוח החג ומותירה רושם רב. תחשבו על הרגע הזה שהעובדים יבינו שהגדלת ראש וחשבתם על משהו מקורי עבורם, שחשבתם על המעבר.

מתנות לעובדים לחגים – מה נותנים?

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות מביא לכם את כל מה שצריך לדעת ב- 2023 על רכישת מתנות לעובדים לחגים

נתחיל בזה שמתנה יוקרתית ומכבדת היא  מביעה הערכה, אבל בעיקר מתנה מדויקת לקהל היעד. מתנה שתראה לעובדים שלכם שחשבתם עליהם, שאתם מכירים אותם ואת הצרכים שלהם ויודעים מה חשוב להם בתקופה הזו של השנה. 

כמובן שלא מדובר בבחירה קלה, ועבור עובדים שונים מדובר במתנות שונות לחלוטין. 

אלו יכולות להיות מתנות למטבח אשר הפך לאחרונה למרכזי אפילו יותר בחייהם של ישראלים רבים, מתנות לבית שבו בילינו השנה יותר מתמיד, או מתנות למשרד אשר יסייעו להפוך גם את המשרד הביתי ליעיל יותר ונעים יותר. 

אין מתנה נכונה לכולם אבל יש מתנה שתהיה נכונה עבור העובדים שלכם.

חשוב לזכור שבעקבות בעקבות השנים הלא פשוטות שעברנו, עסקים רבים חוו חודשים קשים במיוחד עם מיעוט ניכר בהכנסות, ונמצאים עדיין בחוסר ודאות גדול לגבי העתיד. 

עם זאת, זו גם בדיוק הסיבה להעניק השנה לעובדים מתנה מיוחדת ומרגשת מתמיד. 

העובדים שהיו שם במהלך השנה הזו נדרשו לעשות שינויים, ויתורים והרבה בחירות קשות על מנת להתמודד עם המשבר מצד אחד, ולהמשיך לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר מהצד השני. 

אין ספק שמגיע לעובדים השנה פינוק מיוחד, כזה שיביע את ההערכה של המעסיקים לעבודה הקשה שהם עשו השנה.

כדי שהמתנה תהיה אישית מומלץ להעניק מתנה עם לוגו לחג. לדוגמה: קופסת שוקולדים או דבש, זוג יינות איכותיים, מארז ריבות, מארז צידנית עם כלים לברביקיו, מגבות או כל מארז שי אחר עם לוגו “חג שמח” או לוגו של העסק שלכם. 

את הלוגו ניתן להדפיס או לחרוט כך שהעובדים לא ישכחו מאין קיבלו את המתנה.

במקרים רבים, כיוון שמדובר בבחירה הדורשת התחשבות במגוון של שיקולים עדינים, ניתן להיעזר בחברות ועסקים, המומחים במיתוג מתנות לעובדים ולקוחות כמו גיל גיפט מתנות ממותגות

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ