אילן
אילן

מנהל מקצועי

מתנות לכנסים 2024

בעצם אם חושבים על זה לעומק, כולנו אוהבים לקבל מתנות ולהרגיש טוב עם עצמנו, ואם יש דבר שישדרג את הכנס או האירוע שלכם ב – 2024  הוא המתנה שתתנו ערך מוסף לכל משתתף באירוע אז כן גם ב 2024  מתנות לכנסים ואירועים זה כל מה שאתם צריכים.

אז מדוע חשוב כל כך לארגן מתנות לכנסים ואירועים? ובכן, המתנה היא ערך מוסף לכל משתתף באירוע.

כולנו אוהבים לקבל מתנות ולהרגיש טוב עם עצמנו. ועוד יותר אנו אוהבים את היחס האישי שטומנת בחובה המתנה.

כך שעסקים שישכילו להכניס מתנות לכנסים ואירועים שהם מארגנים, יזכו בהערכתם של כל המשתתפים באשר הם. כמו כן, המתנה היא מזכרת נחמדה מהאירוע, והכי חשוב – היא כוללת את פרטי ההתקשרות של החברה.

כך שאתם מוזמנים לבחור את המתנה שאתם רוצים להעניק, להדפיס את הלוגו עם הפרטים ולהעלות חיוך על הפנים של המשתתפים. מעבר לכך, המתנה יוצרת שיח על החברה שלכם.

כשחברים של משתתפי הכנס שואלים אותם מהיכן הם קיבלו את האוזניות או את ארנק העור, הם יכולים לקבל יותר מידע על החברה שלכם ואתם בתמורה מקבלים את הפרסום.

 דווקא עכשיו  זה הזמן הכי טוב להזמין  שי לכנס או לאירוע 

כמובן שאנחנו מדברים על מתנה לכנס, אנחנו מדברים על מתנה ממותגת וכמובן שחשוב מאוד להתאים את המתנה לסוג האירוע – התאמת המתנה והמיתוג שלה הופכים את הרעיון ליתרון גדול. מוצרי פרסום שנותנים בתור מתנות לכנסים ואירועים הם אמצעי פרסום מעולה לעסקים.

מתנות לכנסים ואירועים לפי תקציב 

אז לא, אנחנו לא מדברים כאן בהכרח על מתנה באלפי שקלים, אבל בהחלט נהוג לתת מתנה לבאי הכנס כדי להוציא אותם עם משהו שיזכיר להם את האירוע. בין אם אלו מתנות ממותגות ובין אם אלו מתנות שמתחברות לנושא הכנס – שווה מאוד להצטייד במתנה שתעשה לכולם תזכורת חיובית לגבי הכנס שלכם.

אחת המתנות הנפוצות ביותר שנהוג לחלק למי שלוקח חלק בכנס היא דיסק און קי. הדיסק און קי הוא אחד המוצרים החשובים שנכנסו אל חיינו כבר לפני כמה וכמה שנים, ושינו את עולם שיתוף המידע לחלוטין. 

כשמגיעים עם מתנות לחלוקה בכנסים רצוי שיהיה להן לא רק ערך סנטימנטלי אלא גם ערך שימושי ויעיל. מתנות כמו ספלים ממותגים, מעמד עם דפי תזכורת, שעון ועטים, עט לייזר ועוד יכולות להיות מעולות בתור מתנות לכנסים, והאנשים שיקבלו אותן עשויים בהחלט להשתמש בהן באופן יום יומי לצרכים משרדיים וגם לצרכים אישיים.

גיל גיפט מתנות ממותגות היא חברה מקצועית ומנוסה המספקת את כל המתנות שתמיד רציתם. בעלי עסקים, ארגונים, חברות ואפילו אנשים פרטיים שיש להם עסק קטן בצד, מציעים לכם את המתנות המשתלמות ביותר שתוכלו רק לחשוב עליהן.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ