דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

מתנות לכנסים למה וכמה?

כנסים ואירועים הם דרך נהדרת להעלות את המודעות לנושא מסוים ולפרסם את המוצרים והשירותים החשובים לכם. אבל כאשר מארגנים כנסים ואירועים, יש לחשוב צעד אחד קדימה על מנת שכולם יהנו ויפיקו מהכנס כמה שיותר. כך שיש צורך ליצור קשר עם חברה להפקת אירועים, עם הקייטרינג כדי להביא את האוכל הטעים ביותר  אך אם יש דבר שישדרג את הכנס או האירוע הוא המתנה. מתנות לכנסים ואירועים הם כל מה שאתם צריכים.

אז מדוע חשוב כל כך לארגן מתנות לכנסים ואירועים? ובכן, המתנה היא ערך מוסף לכל משתתף באירוע. כולנו אוהבים לקבל מתנות ולהרגיש טוב עם עצמנו. ועוד יותר אנו אוהבים את היחס האישי שטומנת בחובה המתנה.

כך שעסקים שישכילו להכניס מתנות לכנסים ואירועים שהם מארגנים, יזכו בהערכתם של כל המשתתפים באשר הם.

כמו כן, המתנה היא מזכרת נחמדה מהאירוע, והכי חשוב – היא כוללת את פרטי ההתקשרות של החברה. כך שאתם מוזמנים לבחור את המתנה שאתם רוצים להעניק, להדפיס את הלוגו עם הפרטים ולהעלות חיוך על הפנים של המשתתפים. מעבר לכך, המתנה יוצרת שיח על החברה שלכם. כשחברים של משתתפי הכנס שואלים אותם מהיכן הם קיבלו את האוזניות או את ארנק העור, הם יכולים לקבל יותר מידע על החברה שלכם ואתם בתמורה מקבלים את הפרסום.

מתנות לכנסים -הנה מה שאפשר לתת

 הנה כמה דוגמאות למתנות לכנסים ואירועים מבית גיל גיפט מתנות ממותגות שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

גאדג’טים טכנולוגיים

גם כאן ניתן לבחור בין שלל אביזרים שכל אחד יאהב לקבל: דיסק אונקי, זיכרון נייד, כיס כרטיס לנייד בתוספת מעמד או רגליות לצפייה בו, כיס ניאופורן למחשב נייד, מטען נייד נצמד, מעמד לנייד, סט מטענים, סוללות הטענה שונות ועוד.

מוצרים משרדיים

גם כאן השמיים הם הגבול. תוכלו להעניק לאורחיכם מכתביית מנהלים המשלבת מחשבון, מעמדים שונים של דפי ממו המשלבים אביזרים נוספים כמו שעון, עטים ודומיהם, מעמד אטרקטיבי בצורת משאית לעטים וכרטיסי ביקור, מעמדים משרדיים מפוארים, יומן שבועי מהודר, משרדית צבעונית, מגוון עטים: עט המשלב דיסק אונקי, עט בתוספת פנס ומעמד לטלפון, עט רולר מתכתי ועוד אפשרויות רבות.

תיקים

תחת הקטגוריה ‘תיקים’ תוכלו למצוא תיקי גב שונים: למחשב נישא, נגד גניבות, תיקי גב נוחים במיוחד וכן תיקים אחרים: תיק ועידה, מגוון תיקים למחשב, תיק עסקים, תיק קניות, מגוון תיקי אלבד ועוד רבים אחרים.

שורה תחתונה: ניתן לראות כי הענקה של מתנה בכנס או אירוע משדרגת אותו עשרת מונים.

בכל כנס המשדר יוקרה חשוב להעניק לכל מוזמן מזכרת יקרת ערך מההיצע שכאן או מתחום אחר.

קיימות אפשרויות רבות מתחום שונים ומגוונים למזכרות עסקיות.

אנו ממליצים לכם לבדוק את האפשרויות לבחור את המתאימה לכם ביותר שתהפוך את הכנס או האירוע שלכם לבלתי נשכח!

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ