דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

מתנות לכנסים - חורף 2023

עונת החורף הישראלית היא משהו שרובנו מצליחים לחיות איתו בשלום. ימי הגשם לא רבים, הטמפרטורה נסבלת, וכשמדובר באירועים ושמחות, ניתן לקיימם ללא חשש, בניגוד למדינות אירופה בהן חצי שנה אין חשק לצאת מהפוך. 

חורף 2023 הוא הזדמנות מעולה להפקה של כנס מקצועי לקידום העסק שלך וכידוע שווה במיוחד לחלק מתנות לכנסים על מנת להגביר את החוויה לכנס בלתי נשכח.

כל אחד מרגיש טוב יותר עם עצמו כשמעניקים לו מתנה אישית ויחס מיוחד, על אחת כמה וכמה כשזה קורה בכנס או אירוע מיוחד.

חלוקת מתנות בכנסים ואירועים הופכת לפופולרית יותר ויותר.

חלוקת מתנות לכנסים, משדרגת את האירוע ותורמת להצלחתו וכמובן מוסיפה להנאתם של משתתפי הכנס ותורמת לחוויית התכנסות גדולה באופן משמעותי. 

ארגון רציני כולל גם רכישה של מתנות לכנסים או האירועים כדי להעצים את החוויה ולהוסיף אלמנט נוסף בעל ערך לאירוע הכולל אנשים שונים

מתנות לכנסים – מה אפשר לתת?

מעוניינים להשקיע? לשדרג את הנס או האירוע? מתלבטים איזו מתנה תקדם את המטרות שלכם? הנה כמה דוגמאות למתנות לכנסים ואירועים מבית גיל גיפט מתנות ממותגות שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

אוזניות ורמקולים

תוכלו לבחור בין סוגים שונים אוזניות, אוזניות אלחוטיות במגוון צבעים, אוזניות בלוטוס מתכת, אוזניות סיליקון במארז מיוחד ואוזניות קשת. וכן בתחום הרמקולים ישנם רמקולים שונים בשילוב בד, רמקול מעוצב בלוטוס ועוד.

בקבוקים וכוסות

מגוון עצום לבחירה: בקבוק  GYM או בקבוק ספורט ואולי אף בקבוק פלסטיק מעוצב. ניתן לבחור בבר יין או גביע מוזהב, זוג כוסות זכוכית בעלות דופן כפולה, כוסות קפה באריזה מהודרת או זוג מאג בצורת לב. אם הלכתם על הכיוון הטרמי תוכלו לגוון בין תרמוס 2 ליטר עם כוסות או כוס טרמית בעלת דופן כפולה לבידוד.

גאדג’טים טכנולוגיים

גם כאן ניתן לבחור בין שלל אביזרים שכל אחד יאהב לקבל: דיסק אונקי, זיכרון נייד, כיס כרטיס לנייד בתוספת מעמד או רגליות לצפייה בו, כיס ניאופורן למחשב נייד, מטען נייד נצמד, מעמד לנייד, סט מטענים, סוללות הטענה שונות ועוד.

מוצרים משרדיים

גם כאן השמיים הם הגבול. תוכלו להעניק לאורחיכם מכתביית מנהלים המשלבת מחשבון, מעמדים שונים של דפי ממו המשלבים אביזרים נוספים כמו שעון, עטים ודומיהם, מעמד אטרקטיבי בצורת משאית לעטים וכרטיסי ביקור, מעמדים משרדיים מפוארים, יומן שבועי מהודר, משרדית צבעונית, מגוון עטים: עט המשלב דיסק אונקי, עט בתוספת פנס ומעמד לטלפון, עט רולר מתכתי ועוד אפשרויות רבות.

תיקים

תחת הקטגוריה ‘תיקים’ תוכלו למצוא תיקי גב שונים: למחשב נישא, נגד גניבות, תיקי גב נוחים במיוחד וכן תיקים אחרים: תיק ועידה, מגוון תיקים למחשב, תיק עסקים, תיק קניות, מגוון תיקי אלבד ועוד רבים אחרים.

שורה תחתונה: ניתן לראות כי הענקה של מתנה בכנס או אירוע משדרגת אותו עשרת מונים.

בכל כנס המשדר יוקרה חשוב להעניק לכל מוזמן מזכרת יקרת ערך מההיצע שכאן או מתחום אחר.

קיימות אפשרויות רבות מתחום שונים ומגוונים למזכרות עסקיות.

אנו ממליצים לכם לבדוק את האפשרויות לבחור את המתאימה לכם ביותר שתהפוך את הכנס או האירוע שלכם לבלתי נשכח!

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ