דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

מתנות לכנסים ואירועים מוצלחים במיוחד

מי מאיתנו לא היה לפחות פעם בחיים בכנס גדול? כנס חברה, כנס מנהלים, יריד תעסוקה ועוד. כנסים מאופיינים לא רק בכיבוד קל, הרצאה מעניינת, דוכנים ומוזיקה, אלא גם במשהו שנותן ערך מוסף גדול וטוב – מתנות! 

לצערנו, אחד המגזרים שללא ספק קיבלו את המכה הכואבת ביותר בתקופת הקרונה הוא מגזר הכנסים והאירועים, בשנת 2020. 

האיסור לקיים אירועים מרובי משתתפים החל מאמצע חודש מרץ ועד חודש מאי, ושוב לאחר מכן החל מחודש יולי, בהחלט הצריכו מהמפיקים ומנהלי האירועים לתכנן מסלול מחדש ולהתאים את התנאים למציאות החדשה.

עכשיו מתחילים לחזור לשיגרה וזה הזמן הכי טוב להזמין מתנות לכנסים ואירועים

כמובן שאנחנו מדברים על מתנה לכנס, אנחנו מדברים על מתנה ממותגת וכמובן שחשוב מאוד להתאים את המתנה לסוג האירוע – התאמת המתנה והמיתוג שלה הופכים את הרעיון ליתרון גדול. מוצרי פרסום שנותנים בתור מתנות לכנסים ואירועים הם אמצעי פרסום מעולה לעסקים.

מתנות לכנסים ואירועים – השקעה נבונה

מתנות לכנסים ומתנות לאירועים הם מתנות מיוחדות ובדרך כלל מדובר במתנות קטנות ואישיות אשר באות לתת ללקוחות ולמבקרים מתנה אישית שתעזור להם לזכור דווקא אתכם מבין כל העסקים אשר מציגים באותה התערוכה. 

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות ריכז עבורכם את מקבץ מתנות אישיות אשר יעזרו לכם למתג את העסק שלכם ולהפיק את מירב התועלת מהשתתפות בכנס, הפקת אירוע, השקה של מוצר חדש ועוד

הנה 3 מוצרים שהולכים טוב בכנסים:

כיס כרטיס לנייד + מעמד או זוג רגליות לצפייה בנייד 

כיס סיליקון לטלפון נייד הוא כיס שמוצמד לגב של הסמארטפון ונוח מאוד לשמור בו כרטיס אשראי וכרטיס ביקור. הכיס שימושי מאוד, נוח למיתוג ומתנה שהלקוחות והעובדים שלכם תמיד ישמחו לקבל.

מחזיק מפתחות עם פנס

שימושי ביותר!! בדרך לפתח הבית מן החניה, בירידה במדרגות בדיוק שכבה האור, בנעילת המשרד בשעות הלילה, או בכל פעולה אחרת הנעשית בשעות החושך, מה יותר מתבקש ממחזיק מפתחות עם פנס?  מתנה שיווקית נהדרת לעובדים וללקוחות. 

יומן שבועי מהודר

חובה לכל עובד! או אפילו סתם כך.. נפלא כמתנה – לשנה חדשה… להתחלה חדשה… ליום הולדת… לאירוע… ניתן כמובן למתג את היומן שבועי שם העובד מומלץ להדפיס סלוגן קליק בנוסף ללוגו החברה.

לסיכום: מארגנים רציניים דואגים לרכוש מתנות לכנסים ואירועים כדי לשדרג את חוויית ההתכנסות ולהוסיף עוד אלמנט בעל ערך לאירוע שבו משתתפים אנשים ממקומות שונים ובעלי רקעים שונים.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ