שרון
שרון

מנהלת כללית

מתנות לכנסים ואירועים - לא שוכחים אותך

כשמדובר באירועים מיוחדים וכנסים, הענקת מתנות היא מסורת עתיקה ומפורסמת.

כמעט כולנו כבר רגילים לקבל איזו תשורה או מתנה ממותגת כשאנחנו באים לכנס שחוגג הצלחה לחבר או עסק  שאנחנו מכירים. יחד עם זאת, ודווקא משום כך, שכשאנחנו באים להרים ולהפיק כנס שווה ומוצלח – אנחנו שואלים את עצמנו: מה כדאי לתת לבאי הכנס שלנו? מה נותנים לאדם שלכאורה יש לו הכל? איך אתה מגלה את הערכתך לעמיתים שעזרו להפוך את הפרויקט שלך להצלחה? זה יכול להיות קשה למצוא בדיוק את המתנה המתאימה, אבל אל תתייאשו – יש הרבה אפשרויות נהדרות.

כנס היא לא מקום רק לשבת ולהקשיב לאנשים שמדברים אליך. כנס הוא הזדמנות להשתלב, להכיר אנשים חדשים וללמוד ממומחים בתחומך.

כנס טוב יספק לך את הכלים והידע שאתה צריך כדי לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא. זה גם יתן לך הזדמנות ליצור קשר עם אנשי מקצוע אחרים ולהחליף רעיונות.

כנס מוצלח הוא כזה שמשאיר אותך עם מוטיבציה והשראה להשיג את המטרות שלך. אז אם אתם מחפשים כנס שווה להשתתף בו, וודאו שהוא כזה שידחוף אתכם למצות את הפוטנציאל שלכם. אם אתם אלו שמארגנים כנס – וודאו שכל מי שיגיע לכנס ייצא ממנו עם תחושת  משמעות וסיפוק שהוא ניצל את הזמן שלו היטב במהלך הכנס, והצליח על ידו להתקדם עוד קצת או הרבה לעבר הגשמת חלומות חייו.

 מתנות לכנסים ואירועים שכולם זוכרים

מתנות לכנסים ולאירועים הם מתנות מיוחדות ובדרך כלל מדובר במתנות קטנות ואישיות אשר באות לתת ללקוחות ולמבקרים מתנה אישית שתעזור להם לזכור דווקא אתכם מבין כל העסקים אשר מציגים באותה התערוכה. 

 הנה כמה הצעות מועילות לבחירת המתנה המושלמת לכל כנס או אירוע מיוחד.

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות ריכז עבורכם את מקבץ מתנות אישיות אשר יעזרו לכם למתג את העסק שלכם ולהפיק את מירב התועלת מהשתתפות בכנס, הפקת אירוע, השקה של מוצר חדש ועוד

הנה 3 מוצרים שהולכים טוב בכנסים:

כיס כרטיס לנייד + מעמד או זוג רגליות לצפייה בנייד 

כיס סיליקון לטלפון נייד הוא כיס שמוצמד לגב של הסמארטפון ונוח מאוד לשמור בו כרטיס אשראי וכרטיס ביקור. הכיס שימושי מאוד, נוח למיתוג ומתנה שהלקוחות והעובדים שלכם תמיד ישמחו לקבל.

מחזיק מפתחות עם פנס

שימושי ביותר!! בדרך לפתח הבית מן החניה, בירידה במדרגות בדיוק שכבה האור, בנעילת המשרד בשעות הלילה, או בכל פעולה אחרת הנעשית בשעות החושך, מה יותר מתבקש ממחזיק מפתחות עם פנס?  מתנה שיווקית נהדרת לעובדים וללקוחות. 

יומן שבועי מהודר

חובה לכל עובד! או אפילו סתם כך.. נפלא כמתנה – לשנה חדשה… להתחלה חדשה… ליום הולדת… לאירוע… ניתן כמובן למתג את היומן שבועי שם העובד מומלץ להדפיס סלוגן קליק בנוסף ללוגו החברה.

לסיכום: מארגנים רציניים דואגים לרכוש מתנות לכנסים ואירועים כדי לשדרג את חוויית ההתכנסות ולהוסיף עוד אלמנט בעל ערך לאירוע שבו משתתפים אנשים ממקומות שונים ובעלי רקעים שונים.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ