דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

גיל גיפט

מתנות לכנסים ואירועים גדולים

כולנו אוהבים לקבל מתנות ולהרגיש טוב עם עצמנו, ואם יש דבר שישדרג את הכנס או האירוע הוא המתנה שתתן ערך מוסף לכל משתתף באירוע: מתנות לכנסים ואירועים 2023 הם כל מה שאתם צריכים.

כנסים ואירועים הם דרך נהדרת להעלות את המודעות לנושא מסוים ולפרסם את המוצרים והשירותים החשובים לכם. 

אבל כאשר מארגנים כנסים ואירועים, יש לחשוב צעד אחד קדימה על מנת שכולם יהנו ויפיקו מהכנס כמה שיותר.

 כך שיש צורך ליצור קשר עם חברה להפקת אירועים, עם הקייטרינג כדי להביא את האוכל הטעים ביותר 

 אך אם יש דבר שישדרג את הכנס או האירוע הוא המתנה. מתנות לכנסים ואירועים 2023 הם כל מה שאתם צריכים.

אז מדוע חשוב כל כך לארגן מתנות לכנסים ואירועים? ובכן, המתנה היא ערך מוסף לכל משתתף באירוע. כולנו אוהבים לקבל מתנות ולהרגיש טוב עם עצמנו. 

ועוד יותר אנו אוהבים את היחס האישי שטומנת בחובה המתנה. כך שעסקים שישכילו להכניס מתנות לכנסים ואירועים שהם מארגנים, יזכו בהערכתם של כל המשתתפים באשר הם. כמו כן, המתנה היא מזכרת נחמדה מהאירוע, והכי חשוב – היא כוללת את פרטי ההתקשרות של החברה. 

כך שאתם מוזמנים לבחור את המתנה שאתם רוצים להעניק, להדפיס את הלוגו עם הפרטים ולהעלות חיוך על הפנים של המשתתפים.

 מעבר לכך, המתנה יוצרת שיח על החברה שלכם. כשחברים של משתתפי הכנס שואלים אותם מהיכן הם קיבלו את האוזניות או את ארנק העור, הם יכולים לקבל יותר מידע על החברה שלכם ואתם בתמורה מקבלים את הפרסום.

מתנות לכנסים ואירועים – תפתיעו אותם 

אם אתם מעוניינים להפתיע את משתתפי הכנס ולזכות בכל המחמאות האפשריות, ישנו מגוון רחב של מתנות לכנסים ואירועים שכדאי להכיר. קבלו את המתנות הנפוצות יותר:

אוזניות מכל הסוגים – אוזניות אלחוטיות, אוזניות קשת, אוזניות בלוטוס ועוד הן מבין האוזניות הנפוצות המוצעות לכם בתור מתנות ממותגות שאפשר להביא לכנסים. 

אין אדם שלא אוהב מוסיקה, ויש אנשים שנהנים מכל רגע אפשרי עם האוזניות שלהם בטלפון או במחשב. כך שאם רוצים ללכת על בטוח, אוזניות ממותגות הן המתנה שכדאי להעניק.

ארנק עור לגברים 

אמנם מדובר במתנה ייחודית לגברים, אבל גם נשים שירצו לקחת את הארנק לבעליהן ישמחו מאוד. ארנקי עור אמיתיים הם כל מה שהגבר צריך כדי להחזיק בהם את כל המסמכים והכספים.

בקבוק gym 

עם בקבוק טוב ואיכותי נעים ללכת לחדר כושר. הבקבוק מותאם לשמירה על מים קרים לאורך כל האימון, ומגיע בצבעים כמו כחול, אדום או כתום. המתאמנים נהנים ממנו ויכולים להיזכר תוך כדי בכנס שהיו בו, שכן הלוגו מודפס על הבקבוק.

גלובוס מהודר 

 מעוניינים להרחיב את האופקים של המשתתפים בכנס? גלובוס מהודר הוא כל מה שהם צריכים. הגלובוס מתאים למשרד ולבית, ואפשר ללמוד בעזרתו את כל הארצות.

דיסק און קי

 הדיסק און קי רלוונטי יותר מתמיד בזכות המידע הרב שעמו אנו צריכים להתמודד בימינו, ולכן כל משתתף בכנס ישמח לקבל אותו.

אם יש חברה שדרכה כדאי לקנות את המתנות הממותגות הלא היא גיל גיפט. גיל גיפט מתנות ממותגות היא חברה מקצועית ומנוסה המספקת את כל המתנות שתמיד רציתם. בעלי עסקים, ארגונים, חברות ואפילו אנשים פרטיים שיש להם עסק קטן בצד, מציעים לכם את המתנות המשתלמות ביותר שתוכלו רק לחשוב עליהן.

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ