שרון
שרון

מנהלת

מתנות לחנוכה לעובדים סוף 2023

בעלי עסקים רבים מחפשים דרכים שונות ומגוונות לשמירה על גיבוש ומורל בקרב סגל עובדיהם. אחדים יארגנו ערבי הוקרה לעובדי החברה, בעוד אחרים יעניקו לעובדי החברה אחת לתקופה כרטיסים להופעה או מסעדה איכותית.

אחת הדרכים היעילות ביותר לגילוי הערכה כלפי עובדי חברה, ובמקביל לקידום מיתוג העסק או החברה הוא הענקת מתנות לחגים. כך, לפני כל אירוע משמעותי בלוח השנה, מקבלים עובדי החברה פריט ייחודי, מושקע ומתאים לחג הקרוב, כאשר סמל החברה טבוע על אחת מפינות המוצר.

חג החנוכה מתקרב אלינו בצעדי ענק ואתו ההזדמנות להעניק לעובדים מתנות לחנוכה לעובדים ננסה אם כן לפרוס בפניכם את סוגי המוצרים המומלצים והעלויות שלהם.

מתנות לחנוכה לעובדים מה מומלץ לקנות?

מתנות לחנוכה לעובדים מתחלקות ל 2 קבוצות עיקריות והמחיר כמובן בהתאם : מתנה קטנה וסמלית או מארזים לחנוכה הכוללים מגוון מוצרים בהתאמה אישית: 

האפשרות להרכיב מארזים מתאימה לעסקים גדולים בעלי תקציב יחסית גדול. מארזים כאלה מכילים מגוון סוגי ממתקים או מימי מאפה ארוזים עם כלי הגשה מיוחד. מארזי חג לחנוכה הם ללא ספק המתנה האידיאלית הרי בחג זה עובדי החברה לא מצפים לקבל מתנה גדולה ונוצצת כמו בלנדר או אוזניות בלוטוס למשל, אלא משהו קטן ונחמד  המביע תשומת לב. העיקר שיהיה משהו קטן שיעשה לעובדים טוב על הלב ויאפשר להם להבין שמישהו מלמעלה חשב עליהם גם בחג החנוכה.

המארזים יכולים להכיל לא רק שוקולדים וסוכריות אלא גם מוצרים המאפיינים את החג כמו: סביבונים, חנוכייה קטנה כדי להדליק עם כל המשפחה, כלי בית  ועוד. 

לעסקים בעלי תקציב נמוך יותר יש כמובן פתרון. במקומות עבודה רבים בעלי החברה או מחלקת הרווחה ידאגו בכל יום להדליק נרות יחד כל עובדי המשרד, בעיקר בארגונים ומקומות עבודה בהם עובדים עד שעות מאחרות ולרוב יחלקו לעובדים סופגניות, לביבות וכיבוד קל. במעמד ההדלקה במשרד ניתן לחלק לעובדים מתנות קטנות וסמליות שיתנו לעובדים הרגשה חמימה.

המתנות יהיו קטנות כגון מחזיקי מפתחות,עטים ממותגים קופת צדקה או חבילת נרות ממותגים. 

חשוב להתייעץ עם חברה המתמחה בהפקת מתנות כמו חברת גיל גיפט מתנות ממותגות על מנת להאיר את החג של העובדים

 

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ