שרון
שרון

מנהלת

מתנות לחורף לעובדים - זה הזמן לחמם את הלב

אין ספק שכולם אוהבים מתנות. אין זה משנה אם הן קטנות או גדולות. מתנות גורמות לנו להרגיש מוערכים, שווים, שחושבים עלינו ואף לעורר בנו את המוטיבציה להמשיך ולעבוד בכל הכוח.

דווקא עכשיו! דווקא שעם ישראל עובר תקופה עצובה מה יותר טוב מאשר להעניק מתנות לחורף לעובדים, כדי לחמם להם את הלב מתנות שיישארו ויציפו אותם בחיוכים כל פעם מחדש, מתנות כאלו שאתם יכולים למתג! 

על הדרך אתם מרימים את המותג ומשווקים אותו בצורה אחרת, צורה שונה שיכולה להעלות את המוטיבציה לכל עובד ועובדת בחברה. תחשבו על זה, על היכולת הזאת להעניק מתנה ממותגת ומקסימה, כזאת שבאמת מתאימה לרוח החג ומותירה רושם רב.

תחשבו על הרגע הזה שהעובדים יבינו שהגדלת ראש וחשבתם על משהו מקורי עבורם, שחשבתם על המעבר.

החורף הוא עונה קרה ואנשים רבים בישראל יכולים לחוש בחורף שקר להם מאוד.

אם אנחנו רוצים לעזור לעובדים היקרים שלנו להתמודד עם החורף הקר אנחנו יכולים לקנות להם מתנות שיעזרו להם לעבור בשלום ובכיף את החורף. ישנה אפשרות לתת מספר מוצרים וליצור מארז עם מספר מתנות חוויה חורפית חמימה ומושלמת

 ניתן כמובן תמונה של לוגו בית העסק עם משפט קליט שמעביר מסר שיווקי. 

מתנות לחורף לעובדים יש לכם רעיון בשבילי?

 

כירבולית ממותגת –  שמיכה שנעים להתכרבל אתה מול הטלוויזיה או כאשר קוראים ספר טוב. מתנה מאוד שימושית ויעילה שיכולה להביא הרבה מאוד תועלת בחורף. שמיכה נעימה זו יכולה להיות עשויה מצמר או מבד סינתטי. לרוב שמיכות מסוג זה הן לא מאוד גדולות אבל הן בהחלט מספיקות בשביל לחמם את הרגליים והגוף ביום קר. ניתן לקנות כירובלית במגוון צבעים ובמגוון רחב מאוד של עיצובים והדפסים. 

השאלה היא לא רק כיצד רוכשים מתנות לחורף לעובדים אלא גם כיצד עושים זאת בהגדרות תקציב סבירות, כלומר, באופן שלא ידרוש מאיתנו להוציא סכומי כסף עצומים. לשמחתנו, אנחנו יכולים לרכוש מתנות לחורף במחירים זולים. 

כוס תרמית –  כוס שמותאמת יותר לנשיאה ובניגוד לכוס הקפה הביתית היא לרוב כוללת דופן כפולה, או חבק סיליקון שמאפשר הרמה של ספל הקפה לאורך זמן מבלי לקבל כוויה ביד, בנוסף היא כוללת מכסה אטום שמאפשר יותר גמישות באופן הנשיאה של הכוס מבלי שהיא תזלוג החוצה ולסיכום היא לרוב תרמית שזו התכונה החשובה ביותר בין הכוס הביתית לכוס התרמית. שכן הכוס התרמית במתוכננת לשמור על חום המשקה לאורך זמן תוך כדי התחשבות בטמפרטורה של החלל בו היא נמצאת

המטרייה ממותגת – היא שומרת על מקבל המתנה מפני הגשם והוא הולך איתה לכל מקום והכי חשוב שחוסך לו את ההוצאה בקניית מטריה. זה מוצר חובה בחורף לכל אדם – ללא המטרייה קשה להסתובב בגשם. הלוגו של העסק מקבל חשיפה גבוהה בחורף מכיוון ששטח המיתוג של המטריה הוא גדול יחסית לשאר מוצרי הפרסום המחולקים בחורף והוא בעל תועלת רבה למקבל המתנה שיכול לשמור אותה למשך שנים.

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות. ישמח לסייע בבחירת פריטים שיכולים לשרת אותם כל חורף או פריטים שמתאימים לתקופה קצרה יחסית. 

 

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ