אילן
אילן

מנהל מקצועי

מתנות לחג לעובדים שיודעים לחגוג

מעט בכל מקום עבודה, בין אם מדובר במשרד, חנות, מפעל או כל מקום אחר, נהוג לתת לעובדים מתנות לחג. 

יש מי שעושה זאת בכל חג גדול ומשמעותי, למשל, ראש השנה, פסח, חנוכה, וחגים אחרים. ישנם מעסיקים שבוחרים לחלק את המתנות בראש השנה ופסח או בין אחד מהחגים הנ”ל. 

מתנות לחג לעובדים, זו דרך להראות שאנחנו מודים על עבודתם ומפרגנים להם עליה.

מעבר לכך, זו דרך טובה לצ’פר את העובדים ולהוכיח שהם אכן חיוניים וחשובים לעסק.

יש מי שרואה במתנות לחג דרך לגרום לעובדים להישאר נאמנים לעסק. 

הרי אם נותנים להם מתנה איכותית ומרשימה, הם לא ימהרו לעזוב את המקום ולחפש מקום עבודה אחר. 

במהלך השנים, הרעיון של מתנות לחג השתנה באופן טבעי.

אם בעבר היה נהוג לתת מתנות פשוטות יחסית, כמו למשל בקבוק יין או סלסלת שוקולדים, פרחים. אזי שהיום נהוג לתת מתנות הרבה יותר מרשימות ומגוונות.

מתנות לחג לעובדים שאוהבים לטייל

אם יש בחברה או בארגון שלכם עובדים שאוהבים לטייל, תוכלו לרכוש בעבורם מתנות מותאמות לאוהבי הקמפינג, מחנאות וטיולים תחת כיפת השמיים.

אנחנו מזמינים אתכם להפוך את העובדים שלכם להרבה יותר מאושרים עם מתנות מותאמות אישית ואפילו ממותגות שמית.

בעוד שחלק מאיתנו נהנים מנופש של צימרים בצפון או ברמת הגולן ועם בריכה פרטית מול הכנרת, חלקנו האחר מעדיפים ללון תחת כיפת השמיים, וזה נחמד.

אם אתם יודעים שהעובדים שלכם הם חובבי מחנאות וקמפינג, אתם מוזמנים לצ’פר אותם במתנות הכי מדויקות והכי ממותגות, הכי אישיות והכי פרקטיות.

בסופו של דבר, בטבע הפרקטיקה חשובה לא פחות מאשר הנופים הקסומים! אז בואו נדבר על מגוון מתנות לכבוד החג לעובדים שאוהבים טיולי חוץ.

קודם כל והכי חשוב, מה כולנו אוהבים לעשות בטבע ותחת כיפת השמיים? לאכול! אז אתם מוזמנים להכיר מגוון סירי בישול לקמפינג עם מיתוג, סירים ממותגים עם הקדשות אישיות, הקדשות שמיות ועוד.

כשהעובדים שלכם יצטרכו את הסיר המתאים ביותר תחת כיפת השמיים, הם יודו לכם מקרב לב על כך שציידתם אותם בציוד המחנאות הכי מדויק. 

 צוות של חברה מקצועית כמו גיל גיפט מתנות ממותגות, ישמחו לייעץ לכם, להכווין ובעיקר לסייע לכם בתפירת כל הקצוות – עטיפות ומארזים מהודרים, מיתוג והדפסת לוגו, וכמובן התאמת המתנה לעובדים. 

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ