אילן
אילן

מנהל מקצועי

מטריות ממותגות רואים אותך גם בגשם

בימי החורף הגשומים מטריה הופכת למוצר צריכה בסיסי שכולם משתמשים בו ולכן מומלץ מאוד למנף זאת וליזום חלוקה של מטריות ממותגות לעובדים ולקוחות כך שהם יגרמו לחשיפה מקסימלית למותג שלכם על ידי שימוש יום יומי במטריות ממותגות

לא בכדי אנו רואים את כל החברות והארגונים במשק מבצעים הדפסה על מטריות עם לוגו החברה שלהם – כנראה שהם יודעים מה הם עושים והם עושים את זה טוב! 

הם חושפים את לוגו החברה שלהם לכמה שיותר אנשים וכך זוכים להכרה וחריטה של הלוגו בתת המודע של הציבור.. מדובר במטריות אשר אותן ניתן לעצב ע”פ טעמכם האישי, במגוון רחב של צבעים וגדלים ובמסגרת של הצעת מחיר נוחה ומשתלמת למדי. 

שימוש במטריות ממותגות הולך וצובר תאוצה, כחלק מהרצון של צרכנים רבים לבצע רכישה אשר לא רק תספק בעבורם הגנה מפני הגשם אלא גם אביזר אופנתי לכל דבר ועניין. 

אם אתם בדיוק מתלבטים לגבי מתנה שימושית בעבורכם או בעבור בן המשפחה, אין כל ספק כי רכישה של מטרייה לא רק תשמש אתכם כהלכה אלא גם תשדרג את השהייה שלכם באוויר הפתוח, גם בתנאי מזג אוויר קשים.

מה חשוב לדעת לגבי רכישה של מטרייה ממותגת?

כאמור, מטרייה ממותגת מהווה את אחד המתנות המבוקשות ביותר של השנים האחרונות, בעיקר לאור החרפה במזג האוויר והבנה כי המטרייה היא אביזר אופנתי, כפי שניתן לראות ברשתות החברתיות. לא מעט מובילות רשת מהארץ ומהעולם משתמשות במטריה ממותגת של חברת אופנה או ראשי התיבות של השם הפרטי, ובכך מסתובבות בחופשיות בשבועות האופנה וברחוב, גם כאשר הגשם מסרב להיפסק. 

עם זאת, רכישה של מטריה ממותגת מחייבת חשיבה מעמיקה לגבי החברה ממנה אתם רוכשים, וזאת בכדי לבצע השקעה כספית לטווח הרחוק. 

כיום כאשר הטכנולוגיה מאוד מתקדמת ישנן מטריות עשויות סיבי פיברגלס מה שמעניק למטריות חוזק וגמישות יחד ועמידה בפני רוחות עזות כמו כן מומלץ מאוד לבחור מטריות עם כמה שפחות קיפולים או חלקים, לרוב המטריות הארוכות והמסורתיות שהן פחות קומפקטיות יהיו חזקות יותר ועמידות יותר. 

ישנן מטריות ממותגות שמגיעות עם מנגנון פתיחה אוטומטי המקנה נוחות מרבית למשתמש שגם הן לרוב יהיו מומלצות יותר.

על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי כספכם מושקע בחוכמה, בדקו היטב כי אתם רוכשים את המטרייה דרך חברה מקצועית אשר עושה שימוש הן בחומרי גלם איכותיים והן מבצעת מולכם תיאום ציפיות, כך שתוכלו להיות רגועים כי כספכם מושקע בחוכמה וכי אתם מקבלים בסופו של דבר מתנה מצוינת בעבורכם או בעבור בני המשפחה והחברים כמו גם עמיתים לעבודה אשר ישמחו לקבל מתנה מקורית ומיוחדת כמו מטרייה מעוצבת.

לא מחכים  שיתחיל לרדת גשם! מזמינים עכשיו מטריות ממותגות אצלנו בגיל גיפט מתנות ממותגות מחכה לך צוות מקצועי ואדיב.  

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ