דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

ככה תבחרו מתנות ממותגות לעובדים?

ככל שהעולם מתקדם ככה הטכנולוגיה דורשת מאיתנו יותר, ככה אנחנו מנסים למצוא פתרונות ייחודיים כדי למתג את עצמנו, כדי להעניק מתנות שוות, ובכלל לנסות לפרוץ דרך בצורה חדשנית ומרתקת, כזאת שתשאיר את העובדים או האורחים בפה פתוח.

אתם יכולים להעניק מתנות ממותגות ומדהימות, כאלו שיותירו רושם רב וימלאו את העובדים או הלקוחות במלא מוטיבציה, והיי אי אפשר לדעת מי ימצא את המתנות הממותגות האלה ועד לאן זה יכול להגיע. אנחנו מבזבזים לא מעט מן בחיפוש אחר מקורות חדשים למיתוג, שוברים את הראש שעות בלנסות להבין מה יכול לעבוד – הפתרון לגמרי פה!

הגיע הזמן לבדוק לעומק את החשיבות שיש במתנות ממותגות! בעולם כל כך מתקדם חשוב מאוד להבין מה יכול לבדל אתכם מהשאר. מה יכול להעלות את המודעות אליכם ועל המותג שלכם, ומה יכול להביא אתכם לקדמת הבמה!

כפי שציינו מתנות עם מיתוג תמיד רצויות ולא משנה לאיזו מטרה, עסקית או אישית.

אין ספק שכולנו רוצים לייצר לעצמנו סגנון ייחודי, הן של המותג והן של הפרסונה שמאחורי המותג – מתנות ממותגות יעוררו לא מעט רגשות ממי שקיבל אותם, הזדהות, חיוך, חשיבה, ואפילו ניסיון להבין איך חשבתם על מתנות כה מקוריות שעוד לא ראו מעולם. היום אפשר להפתיע בדברים קטנים ממש כמו דברים גדולים, ולא משנה מה – כל דבר העולה על ראשכם אפשר למתג ולהפוך לנחשק.

משקיעים לא מעט מנהלים וגם במגוון מתנות לעובדים, הניתנות להם בחגים, או בימים מיוחדים. בכל הנוגע לבחירת מתנות לעובדים הפרמטר של הערך הכספי הוא לא העיקרי, מה שיותר מרגש ומשפיע זו דווקא תשומת הלב והתאמת המתנה לצרכיו ואורח חייו של העובד.

לדוגמה: עובד מצטיין שקיבל מתנה לא מסתכל על השווי הכספי אלא יתפעל מעצם העובדה שקיבל הערכה וכבוד.

בין אם לכבוד יום המשפחה, ראש השנה או מתנה לעובדים מצטיינים, המתנות הן דרך מצוינת של המעביד להביע הערכה ולהודות  לעובדים.

חשוב לבחור בקפידה ומומלץ לוודא את מידת התאמתה של המתנה לצרכיו של העובד.

עדיף לשלב בין מספר מתנות שונות או לאפשר לעובד לבחור מתוך כמה אפשרויות.

איך לבחור מתנות ממותגות לעובדים שלנו?

מה צריך לקחת לקחת בחשבון כשמחפשים מתנות לעובדים:

מתנה מפנקת ושימושית 

יש מגוון רחב בשוק כשמסתכלים על האפשרויות הקיימות, מומלץ לבדוק אילו מהמתנות המוצעות באמת ישמשו את העובדים בחיי היום יום ויעזרו להם, ולא ישמשו סתם קישוט נאה בויטרינה!

חשוב שהמתנה תהיה משמעותית מעבר לשימוש הרגיל, מתנה לעובד מצטיין למשל יכולה להיות כזו שאפשר להשתמש בה וגם שתהיה מפנקת מאוד.

מתנה בעלת ערך מוסף 

כדאי לשים דגש גם לערך המוסף שמסתתר מאחוריה מעבר לבחירתה של המתנה עצמה. לדוגמה: לחפש מתנות בצורת מארזי שי, שאותם מכינים אנשים עם מוגבלויות ותורמות לחברה. המטרה היא ל לתת לאנשים עם מוגבלויות העובדים בסטודיו מסוים תעסוקה וערך עצמי בכך שהם ,מייצרים מתנות מסוגים שונים. אנשים אלה משתלבים הן ביצירת המתנה והן באריזתה ובכך נהנים מפרנסה מכובדת. העובדים יהנו ממנה, ובנוסף ירגישו סיפוק בתרומה לקהילה והכרה בעבודה היפה שהם מבצעים.

אז אחרי שיודעים איך לבחור מתנות לעובדים אתם מוזמנים להתרשם ממגוון המתנות שלנו ולתת לעובדים שלכם מתנות מפנקות במיוחד!

אנחנו בחברת גיל גיפט מתנות ממותגות הגדלנו ראש וחשבנו איך נוכל לעזור לכם להפוך את המיתוג לנחשק, רצוי ונצטרך!

אצלנו תוכלו למצוא את כל מגוון המתנות האפשריות שאפשר למתג עליהם!

 

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ