אילן
אילן

מנהל מקצועי
גיל גיפט

המלצות למתנות ממותגות לחג

אחד הדברים החכמים שבעלי עסקים יכולים לעשות זה לפנק את העובדים שלהם או הלקוחות במגוון תאריכים חשובים לאורך שנת העבודה כמו: ימי הולדת, חגים, אירועי גיבוש וכיף ועוד.

חשוב למחלקת משאבי אנוש של כח חברה, לדאוג שהעובדים יהיו מרוצים במקום העבודה ושמחים להגיע עם אנרגיות חיוביות כל יום מחדש. הפינוקים והמתנות, מראים לעובדים את ההערכה הרבה שהמעביד חש כלפיהם, והדבר יוצר יחסי הדדיות נהדרים בין המעסיקים לעובדים.

משנה לשנה ענף המתנות לארגונים ועסקים צובר תאוצה ומתפתח. המנהג של הענקת מתנות ממותגות לחג לעובדים הפך כבר מזמן למסורת מחייבת של המעביד כלפי העובדים והם מצידם מצפים בכל חג למתנה  מקורית, שימושית, משתלמת וטובה יותר משנה שעברה, אחת כזאת שיוכלו להראות אותה בגאווה לחברים ובני משפחה.  

מתנה ממותגת לחגים מה מומלץ?

 צוות גיל גיפט ממליץ השנה על כמה מתנות שיעשו לעובדים או ללקוחות חג שמח במיוחד 

לוח שנה ממותג עם ברכות

אפשר כמובן להפיק לוחות שנה ממותגים רגילים. אך יש רעיון לשדרג את כל העניין! לוח שנה עם ברכות אישיות זה מוצר שמראה ללא ספק על השקעה ומחשבה. מומלץ להכין 12 ברכות (אחת לכל חודש). בכל ברכה חשוב לכתוב מסר שונה ומעורר השראה. בגב הברכה יודפס כמובן לוח שנה דבר שיבטיח שימוש של העובד במשרד. אנשים רבים אוהבים מסרים מעין אלו ובדרך כלל תראו את הלוח המיוחד הזה ,במהלך השנה על לוחות הממו של עובדי החברה. 

שוקולדים ממותגים

מי לא אוהב שוקולד? חשוב לבחור שוקולד איכותי באריזה נאה. ניתן כמובן לעצב עטיפה של חפיסת שוקולד בהדפסה חדשה וממותגת, לפי הצורך או לפי האירוע. בעיצוב של העטיפה מטמיעים את רוח החברה, המסרים או המוצרים שלה. שוקולד כזה ישאיר אחריו זכרונות מתוקים ולעיתים מקבלי המתנה ישמרו גם על העטיפה הייחודית.

פד לעכבר עם מיתוג

 אין עובד שלא משתמש במחשב נכון? מי לא צריך פד לעכבר?  פד ממותג הוא מוצר שימושי ויעיל לכל עובד בכל משרד. הוא יעלה על שולחן העבודה ויישאר מול עיניים, שולח מסרים לתת מודע ומטמיע את הלוגו של החברה באינספור העיניים שעוברות מולו.

לעיתים בחירת המתנות עלולה להוות כאב ראש רציני ומלחיץ קצת עבור מנהלי רווחה,מנהלי משרד, מנהלי רכש, ומנכ”לים. לכן בדרך כלל פונים לחברת הפקת מתנות מקצועית שעושה עבורכם את כל העבודה בקלות מהירות ונותנת לכם מוצר מנצח

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ