אילן
אילן

מנהל מקצועי

גאדג'טים למשרד מה חדש?

גאדג’טים (באנגלית Gadgets) הם מוצרים ייחודיים – המפותחים ונוצרים תוך התבססות על חידושים טכנולוגיים ופטנטים. גאדג’טים יכולים להיות למשל צעצועים מתקדמים, מצלמות מיוחדות, רובוטים חכמים, ועזרים התומכים במכשירים קיימים.

דוגמא מובהקת של ימינו לפיתוח גאדג’טים היא זו של מכשירי הסלולר החכמים. בהקשר זה ניתן לראות בשנים האחרונות, עלייה מטאורית ביכולתם של מכשירים סלולאריים לספק ביצועים גבוהים ביחס לגודלם ולעלות שלהם. עובדה זו מתאפיינת כפקטור מרכזי בתהליכי פיתוח גאדג’טים למשרד

עובדים מאוד אוהבים שחושבים עליהם ורואים אותם, וכך גם לקוחות. הדפסה על גאדג’טים ומתנות לעובדים, היא בחירה מעולה כדי לפנק את העובד במוצר חדשני, מרענן וכזה שניתן לעשות בו שימושים לעיתים באופן יומיומי וכל זה לעיתים עם מיתוג של החברה ובכך ניתן לייצר קשר רגשי נוסף בין העובד או הלקוח והחברה.

בשנים האחרונות השוק התעדכן בלא מעט פריטים מגניבים כמו מחזיקי עטים, מנורות שולחן חדשניות ומעוצבות, מתקני תאורה למקלדת, דיסק און קי ומוצרים נוספים, אשר ניתן ליהנות מהם במהלך יום העבודה.

הגאדג’טים המצויים כיום בשוק, הם מוצרים חדשניים ויעילים, כאלה ששימוש בהם יהפוך את החיים לכייפים  ומעניינים יותר.

אז איך בוחרים גאדג’טים למשרד?  

ובכן, התשובה תלויה בצרכים ובטעם שלכם. תחילה, עליכם לחפש אחר גאדג’טים ומוצרים שיתאימו לאופי המשרד שלכם ולצרכים שלכם. 

גאדג’טים למשרד מה עוד חשוב לדעת?

לאחר, שבחרתם במוצרים– ערכו סקר מקיף לגבי חברת הפקת מתנות או ספקים ואף היוועצו עם אחרים שיש להם כבר ניסיון והזמינו כבר מתנות מסוג זה. 

אם אתם חובבי גאדג’טים וצריכים להיות מעודכנים במוצרים האחרונים אשר יצאו לשוק, כדאי לכם לברר על נותן השירות שמציע את המוצרים החדשים ביותר. 

בפיתוח גאדג’טים, ממש כמו בפיתוח מוצרים באשר הם, נדרשת השקעה של חשיבה מעמיקה- בהתייחס להיבטים שונים של תכנון המוצר ולעשיית שימוש בשיטות ייצור מתאימות. ככול שתושקע יותר מחשבה בבחירת שיטת ייצור רלוונטית מבין שיטות ייצור אופציונאליות, כך יגדל הסיכוי לקבלת מוצר מוגמר איכותי יותר ויקטן משמעותית הסיכון לכשלים בתהליך הייצור.

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות ישמח לייעץ ולהתאים לכם גאדג’טים למשרד שישדרגו את המשרד שלכם.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ