דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

איך בוחרים מתנות ממותגות שתמיד עובדות

 ודאי שאלתם פעם את עצמכם מה צריך לקחת לקחת בחשבון כשמחפשים מתנות לעובדים?

אז הנה כמה נקודות חשובות:

מתנה מפנקת ושימושית 

יש מגוון רחב בשוק כשמסתכלים על האפשרויות הקיימות, מומלץ לבדוק אילו מהמתנות המוצעות באמת ישמשו את העובדים בחיי היום יום ויעזרו להם, ולא ישמשו סתם קישוט נאה בויטרינה!

חשוב שהמתנה תהיה משמעותית מעבר לשימוש הרגיל, מתנה לעובד מצטיין למשל יכולה להיות כזו שאפשר להשתמש בה וגם שתהיה מפנקת מאוד.

מתנה בעלת ערך מוסף 

כדאי לשים דגש גם לערך המוסף שמסתתר מאחוריה מעבר לבחירתה של המתנה עצמה. לדוגמה: לחפש מתנות בצורת מארזי שי, שאותם מכינים אנשים עם מוגבלויות ותורמות לחברה. המטרה היא ל לתת לאנשים עם מוגבלויות העובדים בסטודיו מסוים תעסוקה וערך עצמי בכך שהם ,מייצרים מתנות מסוגים שונים. אנשים אלה משתלבים הן ביצירת המתנה והן באריזתה ובכך נהנים מפרנסה מכובדת. העובדים יהנו ממנה, ובנוסף ירגישו סיפוק בתרומה לקהילה והכרה בעבודה היפה שהם מבצעים.

איכות המוצרים 

 השוק מציע כיום מגוון מתנות לעובדים, מה שהופך את משימת הבחירה למאתגרת מאד. אחד הפרמטרים שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מתנות הוא מידת איכותה של אותה מתנה. חשוב שהמתנה שנבחרת תהיה איכותית, מתנה שתלווה את העובד לאורך זמן ותספק לו מענה מתאים.

אז אחרי שיודעים איך לבחור מתנות לעובדים אתם מוזמנים להתרשם ממגוון המתנות שלנו ולתת לעובדים שלכם מתנות מפנקות במיוחד! צוות גיל גיפט מתנות ממותגות תמיד לשירותכם

הנה כמה כללים לבחירת מתנות ממותגות לעובדים 

תשאלו את עצמכם מה המשאב הכי יקר בעסק או בחברה? כמובן, העובדים! אף עסק לא יכול לתפקד ולהיות רווחי, ללא עובדים שיבצעו את העבודה בפועל.

לכן חשוב להשקיע בהם ולוודא שהם שבעי רצון ושמחים במקום העבודה. מחקרים הראו בבירור, ששביעות רצון היא מדד בעל  השפעה רבה וישירה על תפקודם התקין של העובדים  ועשויה להביא לתפוקה טובה יותר. 

לכן לא פלא שבשנים האחרונות, בנוסף להדרכות והכשרות לעובדים, משקיעים לא מעט מנהלים וגם במגוון מתנות לעובדים, הניתנות להם בחגים,או בימים מיוחדים. בכל הנוגע לבחירת מתנות לעובדים הפרמטר של הערך הכספי הוא לא העיקרי,מה שיותר מרגש ומשפיע זו דווקא תשומת הלב והתאמת המתנה לצרכיו ואורח חייו של העובד. לדוגמה: עובד מצטיין שקיבל מתנה לא מסתכל על השווי הכספי אלא יתפעל מעצם העובדה שקיבל הערכה וכבוד.

בין אם לכבוד יום המשפחה, ראש השנה או מתנה לעובדים מצטיינים, המתנות הן דרך מצוינת של המעביד להביע הערכה ולהודות  לעובדים.

חשוב לבחור בקפידה ומומלץ לוודא את מידת התאמתה של המתנה לצרכיו של העובד. עדיף לשלב בין מספר מתנות שונות או לאפשר לעובד לבחור מתוך כמה אפשרויות.

 

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ