יהודית
יהודית

מנהלת לקוחות

גיל גיפט

אוזניות ממותגות שמעת על זה?

עובדים מאוד אוהבים שחושבים עליהם ורואים אותם, וכך גם לקוחות. הדפסה על גאדג’טים ומתנות לעובדים, היא בחירה מעולה כדי לפנק את העובד במוצר חדשני, מרענן וכזה שניתן לעשות בו שימושים לעיתים באופן יומיומי וכל זה לעיתים עם מיתוג של החברה ובכך ניתן לייצר קשר רגשי נוסף בין העובד או הלקוח והחברה. הגאדג’טים שמצויים היום בשוק, הם מוצרים חדשניים ויעילים, כאלה ששימוש בהם יהפוך את החיים לכיפים יותר ומעניינים יותר.

אחד הגאדג’טים הכי שימושיים למשרד הן ללא ספק האוזניות. בד בבד עם שגשוגו של שוק הסמארטפונים והטאבלטים, שמשמשים עבור רבים מקור עיקרי להאזנה למוסיקה, לצפייה בסרטים ולמשחקים, פורח שוק האוזניות. 

לצד האוזניות הקומפקטיות יש את האוזניות הקלאסיות בגודל מלא, המיועדות בעיקר לשימוש ביתי או מקצועי. אוזניות טובות גם יכולות להוות תחליף איכותי למערכת רמקולים בינונית, או לאוזניות הסטנדרטיות שצורפו למכשיר הנייד שקניתם, ומספקות חוויית האזנה עשירה ומהנה יותר.

איך בוחרים אוזניות? 

הבחירה בסוג האוזניות תלויה באופן השימוש ובאיכות השמע הרצויה. ככלל, אוזניות קומפקטיות בתוך האוזן מיועדות בעיקר לשימוש במכשירים ניידים, ואילו אוזניות קשת/על האוזן מיועדות בעיקר לשימוש ביתי ולרוב מספקות איכות צליל גבוהה יותר. עם זאת, כיום מקובל להשתמש בכל סוגי האוזניות בכל סוגי התנאים לפי העדפה אישית.

ככלל, איכות הצליל באוזניות סגורות טובה יותר מזו שבאוזניות הפתוחות. הטובות שבהן ניחנות באיכות צליל משובחת שתספק חוויית האזנה מעולה למוסיקה ולצפייה בסרטים. ככל שזה נוגע לבאסים, האוזניות הסגורות מצטיינות יותר בכמות ופחות באיכות – הן מפיקות באסים בשפע, אבל הבאסים באוזניות הפתוחות נחשבים מדויקים ומהודקים יותר. לעומת זאת, אוזניות סגורות מונעות מהצליל לזלוג החוצה ולהפריע את מנוחת הסובבים, ואגב כך גם שומרות על פרטיותו של המאזין

אוזניות ממותגות -מה כבר יש לחדש? 

מסתבר שיש לא מעט מה לחדש המומחים של גיל גיפט המתמחים בהתאמת מתנות ממותגות מביאים לנו דוגמאות לכמה אוזניות ייחודיות:

1.אוזניות בלוטוס עם צג אוזניות בלוטוס איכותיות עם צג דיגיטלי, הצגת הודעה אוטומטית על מסך הטלפון בעת חיבור האוזניות, תצוגת זמן  הסוללה על מסך דיגיטלי מובנה בקופסת הטעינה של האוזניות 

 

2.כובע מצחייה עם אוזניות – ליהנות מחבישת כובע מצחייה אופנתי המשולב בערכת שמע עכשווית המופעל באמצעות טכנולוגית  Bluetooth. מקבל ומוציא שיחות ושמיעת מוזיקה, באמצעות זוג אוזניות טובות שהם חלק מהכובע. 

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ