דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

מתנות ממותגות שעושות את ההבדל

האם יצא לכם לחפש מתנה מיוחדת כדי להפתיע או לרגש אנשים היקרים לכם או להוקיר תודה לעובדים שלכם בארגון? 

יש את המתנות הסטנדרטיות יותר ויש מתנות סטנדרטיות פחות, אם אתם מעוניינים להפתיע את העובדים שלכם אתם תמיד יכולים לנסות לחשוב מחוץ לקופסא ולרכוש עבורם מתנות פחות שגרתיות כגון: 

משחקי חשיבה משפחתיים שונים שיכולים להעניק להם זמן חוויתי ונעים עם המשפחה

משחקי הגיון שהם יכולים להנות מהם בזמן הפנוי שיש להם, ספרים מעניינים,ועוד.

כדאי מאוד להתאים את המתנות לאופי העובדים שלכם וכדאי לבדוק איזו מתנה יכולה לשמח אותם ולהעניק להם את האפשרות לנצל אותה ולהנות ממנה.

לשם כך, ניתן למצוא מארזי מתנה מיוחדים עם רעיונות יוצאי דופן למתנות, כגון משחקי חשיבה וביניהם 4 סוגי משחקים, או אולי מדליה עם חריטה בלייזר. 

תוכלו למצוא גם עט יודאיקה או סט של עט כדורי ומחזיק מפתחות באריזת מתנה. אלו מארזי מתנה מיוחדים שלא ניתן למצוא בכל מקום, והם יכולים להיות מארזי מתנה ייחודיים במינם. 

למשל אם אתם מחפשים מוצרי הוקרה, תוכלו למצוא מדליה עם חריטה או הקדשה או אולי מתנה אלגנטית של עט יודאיקה, יכול להיות פריט יוצא דופן ומרהיב כמתנה שלא ניתן למצוא בכל מקום.

 

מתנות ממותגות – תעשו משהו טוב למותג שלכם

כל מעסיק שיש לו עובדים יודע כי הענקת מתנות ממותגות זה ללא ספק דבר חשוב מאוד.

בין אם מדובר על מתנות לימי הולדת, מתנות לקראת חגים, מתנות שמטרתן היא לצ’פר עובדים שעמדו ביעדים ועוד, אין ספק שהן מעניקות לכל עובד הרגשה שהוא מוערך במקום העבודה 

מתנות עם מיתוג תמיד רצויות ולא משנה לאיזו מטרה, עסקית או אישית.

אין ספק שכולנו רוצים לייצר לעצמנו סגנון ייחודי, הן של המותג והן של הפרסונה שמאחורי המותג – מתנות ממותגות יעוררו לא מעט רגשות ממי שקיבל אותם, הזדהות, חיוך, חשיבה, ואפילו ניסיון להבין איך חשבתם על מתנות כה מקוריות שעוד לא ראו מעולם.

היום אפשר להפתיע בדברים קטנים ממש כמו דברים גדולים, ולא משנה מה – כל דבר העולה על ראשכם אפשר למתג ולהפוך לנחשק.

יש לכם חלום? חזון? הגיע הזמן להגשים אותו. אנחנו בגיל גיפט מתנות ממותגות יודעים מה החשיבות של הענקת מתנה מכל הלב ויודעים איך להפוך את המותג שלכם להרבה יותר. 

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ