דניאל
דניאל

מנהל לקוחות

גיל גיפט

מתנות ממותגות לעובדים למה זה חשוב?

מתנות ממותגות הן דבר חשוב מאוד הן עבור עובדים במקום עבודה רגיל והן עבור עובדים בכירים בחברות המובילות ביותר כיום. 

כאמור, כל עובד רוצה כאמור להרגיש שהוא חלק בלתי נפרד ממקום העבודה, שמעריכים אותו ומוקירים את פועלו ומתנות מהוות את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. כאשר מדובר על עובדים בכירים, אין ספק כי חשוב מאוד לרכוש עבורם מתנות יוקרתיות בהתאם למעמדם ותפקידים. 

מתנות ממותגות וצ’ופרים שונים לעובדים בכל מקום עבודה, הופכת את מקום העבודה למקום שנעים וכיף לעבוד בו, שידוע כי מפרגנים בו לעובדים וכי רואים את העובדים כחלק חשוב מאוד במקום העבודה. 

ידוע כיום לכל מעסיק כי ההון האנושי בחברה או בעסק שלו הם הדבר החשוב ביותר, שיכול לקדם את מקום העבודה או לחילופין לגרום לו פחות להצליח ועל כן, יש להשקיע בעובדים, בין היתר במתנות איכותיות ומפנקות, כאשר חשוב מאוד כמובן למתג את המוצרים שהעובדים מקבלים במתנה ולאפשר להם לחשוף את החברה או העסק בכל פעם שהם משתמשים במוצר.

מתנות ממותגות שיעשו להם רק טוב 

הנה כמה דוגמאות למתנות ממותגות לעובדים שיעשו להם טוב על הלב ולא מעט הערכה למקום העבודה שלהם:

מארז סכום מהודר 61 חלקים

 למי שממש חשוב לו לפנק את העובדים במתנה יוקרתית זו בהחלט אופציה ראויה, סט סכו”ם 61 חלקים מהודר כולל סט קינוח עשוי מפלדה איכותית שלא מחלידה קלה לניקוי ובעלת מראה יוקרתי.

סט 61 חלקים ל- 12 סועדים הכולל :

12 סכינים

12 מזלגות

12 כפות

12 כפיות

סט קינוח:

כף עוגה

12 מזלגות לעוגה

סט צלחות פורצלן בון צ’ינה 18 חלקים

העובדים שלכם יזכרו אתכם כל פעם שהם מארחים. האורחים ישאלו מאיפה יש להם את הסט היוקרתי הזה וכשהן ישמעו שקיבלו את זה במקום העבודה יתחילו קצת לקנא והעובדים ירגישו תחושת גאווה והערכה.

 מדובר  במתנה הכוללת סט צלחות פורצלן Bon China ברמת גימור מושלמת ואיכות ללא פשרות  בצבע לבן, הסט כולל: 6 עיקרית 6 ראשונה 6 צלחות צלחת מרק.

מזוודה קשיחה

לא מעט עובדים טסים ומטיילים חשוב שיזכרו אתכם גם ברגעים אלו ולכן מזוודה קשיחה היא מתנה שימושית במיוחד.

היתרון העיקרי במזוודות קשיחות הוא אם צריכים לארוז חפצים שבירים, שכן הן מעניקות יותר הגנה. כמו כן, קשה יותר לפרוץ למזוודות קשיחות, מכיוון שהן לא נקרעות בקלות ולרוב כוללות מנעולים מורכבים.

גיל גיפט מתנות ממותגות מהווה כיום ללא ספק את הבחירה הנכונה לכל בעל עסק או בעל חברה אשר מחפש מתנות מקוריות, ייחודיות ואיכותיות, ממותגות לעובדים בכירים.

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ