אילן
אילן

מנהל מקצועי

מתנות לראש השנה לעובדים 2022

כל ארגון גדול או מקום עבודה אוהבים לפנק את העובדים במגוון סיטואציות לאורך שנת העבודה. בין אם בתקופות כמו חגים ובין אם בכל יום חמישי עם הפי האוור אחר וכיף, חשוב למחלקת הרווחה שבארגון לדאוג שהעובדים יהיו מרוצים ושמחים להגיע כל יום מחדש לעבודה. המתנות והפינוקים מראים לעובדים את ההערכה שהארגון חש כלפיהם, והדבר יוצר יחסי הדדיות נהדרים בין המעסיקים לעובדים. 

מתנות לעובדים לראש השנה הוא משהו שכולם מצפים לו, ובינינו? אפשר להבין למה.

העובדים נותנים מהזמן והאנרגיות שלהם לאורך כל השנה כדי שהעסק שלכם יוכל להמשיך ולפעול בצורה תקינה וטובה, ומלבד להגיד להם פה “תודה רבה ” ושם “יופי של עבודה”, הם מצפים גם לאיזשהו תגמול הולם ומפנק – ואפשר לגמרי להתחבר לזה.

 

אז בראש ובראשונה חשוב לחשוב על מתנה שימושית בתור מתנות לעובדים לראש השנה.

מתנה שאין מה לעשות איתה היא מתנה שתתקבל בחצי חיוך והרבה אכזבה, וככל כנראה גם תעבור הלאה לחברים או בני משפחה שחוגגים יום הולדת או עורכים חנוכת בית. מתנות לא שימושיות גורלן לעבור בין ידיים, ואתם לא באמת רוצים שהעובדים שלכם יזכרו אתכם בתור נותני המתנות האלו.

נסו להבין כמה שימושית המתנה, וכך תוכלו לבחור בתבונה.

מתנות לראש השנה לעובדים מה חדש? 

 אז בואו נראה מה יכול לשמח את העובדים שלכם לקראת ראש השנה תשפ”ג.

 את האמת, מה עוד לא המציאו בעולם שלנו? פרעצלים טבולים ברוטב, עוגות קאפקייק אישיות ומעוצבות עם לוגו החברה ובצבעים הדומיננטים שלה, מלבי עם סירופים ותוספות מעניינות ובעצם – הכל כבר קיים.

מתנות לראש השנה לעובדים לא חייבות להיות מתנות חומריות, והזמנה של מגשי קינוחים אל המשרד של הלקוחות שלהם לגמרי יכולה לעשות להם את היום ולאחל להם חג שמח בצורה הכי מתוקה שיש.

אגב, לשומרי המשקל שבינינו, גם מגשי פירות מעוצבים הם אופציה לא פחות טובה! אבטיח פרוס, אפרסקים, מלון, ענבים, פסיפלורה ואפילו אננס יכולים להפוך את היום של מקבלי המתנה למרענן ונעים, והכל בזכות החשיבה המקדימה שלכם.

צוות גיל גיפט מתנות ממותגות ישמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם את המענה הנכון לחברה ולעובדים שלכם. אז שיהיה בהצלחה וחג שמח!

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ