שרון
שרון

מנהלת

מתנות לחורף לעובדים וגם לבני המשפחה

החורף מגיע!  כולם חוזרים מהעבודה ומגיעים הביתה לבית חם בחיק המשפחה.

הביקוש והייחודיות של מוצרי חורף הופכת אותם למשהו שצריך לקבל עדיפות גם כאשר מחפשים מתנות. 

מה יותר טוב מאשר להעניק לעובדים שלכם מתנות שקשורות לחורף מתנות שיישארו ויציפו אותם בחיוכים כל פעם מחדש, מתנות כאלו שאתם יכולים למתג! 

על הדרך אתם מרימים את המותג ומשווקים אותו בצורה אחרת, צורה שונה שיכולה להעלות את המוטיבציה לכל עובד ועובדת בחברה. תחשבו על זה, על היכולת הזאת להעניק מתנה ממותגת ומקסימה, כזאת שבאמת מתאימה לחורף ומותירה רושם רב. תחשבו על הרגע הזה שהעובדים יבינו שהגדלת ראש וחשבתם על משהו מקורי עבורם, שחשבתם על המעבר.

מתנות לחורף לעובדים זאת הזדמנות קצת לפנק או להפתיע 

 לחילופין, בחברות וארגונים מסחריים משתמשים במתנות מן הסוג הזה על מנת לפרסם ולייחד את עצמם מהמתחרים. 

בשני המקרים, הדגש הוא על מתנות איכותיות שבעזרתן אפשר לעבור את החורף בשלום.

לא מעט עובדים בישראל מקבלים בשלב כלשהו במהלך עבודתם בחברה מתנות שונות בעיקר לפני החגים, רק חלק קטן מהמעסיקים בוחר לתת מתנות לחורף לעובדים שבאמת אוהבים לבלות המון זמן במטבח.

 מדוע זה כך? ובכן לרוב המעסיקים אין זמן להתעסק עם בחירת המתנות ובמיוחד כלי בית ומטבח שצריך לדעת כל כל מתנה, אילו מוצרים אכן ישמשו את העובד ולא יתקלקלו בזמן קצר ויגרמו למפח נפש, שהרי כל הרעיון שהמוצר ישמש את העובד או הלקוח לשנים ארוכות על מנת שיזכור היטב מי נתן לו את המתנה

מתנות לחורף לעובדים – יש לכם רעיון בשבילי?

הנה כמה רעיונות למתנות לחורף לעובדים שעובדים המון במטבח בעיקר בחורף…

מארז סכינים ע”ג משטח 

 אי אפשר לבשל ללא סכינים לכן חשוב מאוד לבחור בסט סכינים העשויים מפלדת אל חלד ומספיק עבים וחדים על מנת לשמור על תכונות אילו גם לאחר אלפי שימושים

פלנצ’ה – מחבת צלייה אינדוקציה 

מוצר יעיל וחסכוני שכל עובד ישמח לקבל ולבשל – פלנצ’ה קלאסית   עשויה יציקת אלומיניום עם ציפוי נון-סטיק. מתאימה לשימוש בתנור ועל כל סוגי הכיריים כולל אינדוקציה

אידיאלית להכנת : נתחי בשר גדולים המצריכים טיפול בשלבים כגון סגירה על כיריים והמשך בתנור.

סירים לכיריים אינדוקציה

בישול על כיריים אינדוקציה הוא מאוד שונה מבישול על כיריים סטנדרטיות על בסיס גז או חשמל, כאשר לצד אלמנטים שונים כמו שליטה על החום ואופן יישום החום עצמו, אחד ההבדלים העיקריים הוא שרק סוגים מסוימים של סירים ומחבתות מתאימים ויעבדו על כיריים אינדוקציה. 

יש לא מעט עובדים שיש להם בבית כיריים אינדוקציה והמתנה הזאת תשמח אותם במיוחד

כיוון שיש מגוון גדול של מתנות לחורף לעובדים בכלל ומתנות למטבח בפרט , רצוי להתייעץ הצוות שלנו חברת גיל גיפט מתנות ממותגות יודעת להתאים את המוצר והמסר הנכונים, שירגשו ויפתיעו את העובדים.

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ