אילן
אילן

מנהל מקצועי

גאדג׳טים למשרד הדבר החם הבא

גאדג’טים למשרד תומכים בעבודה ומכניסים סדר וארגון בסביבת העבודה. לא צריך יותר לרדוף אחרי הניירת, העטים, והציוד המשרדי שלכם. פשוט עוברים לעבוד חכם, מסודר ומאורגן, ומשיגים את כל היעדים והמטרות.

אחרי שתקנו כמה גאדג’טים  למשרד , לא תבינו איך הסתדרתם עד היום בלעדיהם. אחרי הכול, אתם נמצאים יותר שעות במשרד מכפי שאתם נמצאים בבית, וכדאי שהסביבה שלכם תהיה נעימה

העובדים שלכם נמצאים פיזית במשרד אבל כבר חושבים על חופשת הקיץ. רוצים להפוך את השהות שלהם במשרד להרבה יותר נעימה וכייפית? זה הזמן לרכוש עבורם גאדג׳טים למשרד. 

רבים מתלבטים מה לקנות בדיוק, כי יין ושוקולדים די קל לבחור, אבל לא כולם מעודכנים בכל החידושים של עולם הטכנולוגי.

צוות גיל גיפט הכין בעבורכם, רשימה מיוחדת של מתנות ממותגות שעשויים להיות מצוינים לשדרוג השהות שלכם במשרד ולהפיכת  כל יום עבודה אפרורי לכייפי לעובדים ופרודוקטיבי עבוכם.

גאדג׳טים למשרד – מה הכי מומלץ?

גומיות התנגדות למשרד

 השהות שלכם במשרד לא צריכה להיות מבלי שתעשו כושר. תוכלו לקנות גומיות התנגדות שיאפשר לכם לשמור על כושר במשרד ולעשות בקלות מתיחות ותרגילים שונים.

אוזניות אלחוטיות 

 אם אתם מעדיפים בחלק מהזמן לעבוד כשאתם שומעים מוזיקה, תוכלו לקנות אוזניות אלחוטיות. כך תוכלו לשמוע את המוזיקה שאתם אוהבים מבלי להפריע לאף במשרד.

עמדת טעינה

 ניתן לקנות עמדת טעינה למכשיר הסלולרי ועם חיבורי USB ועיצוב מיוחד. זה יוכל לשפר את הפרודוקטיביות שלכם ולהיות גם אלמנט מעוצב מרשים.

פד לעכבר 

 עושים שימוש במחשב נייח שעות מרובות? פד לעכבר יוכל להפוך את השימוש שלכם במחשב להרבה יותר נוח.

מעמד לטלפון נייד 

רוצים לעשות שימוש במכשיר הנייד במשרד מבלי שתצטרכו להחזיק אותו כל הזמן? מעמד איכותי לטלפון יאפשר לכם למקם אותו על השולחן שלכם בקלות.

ציין לייזר

סמן לייזר יכול להיות כלי עזר יעיל למרצים ושעשוע נחמד לילדים, אך יש כאלו שלוקחים אותו ממש ברצינות

נסו למצוא מתנות שהעובדים שלכם באמת ישמחו לקבל ולעשות בהן שימוש, במקום לקנות מתנה שלא תמצא חן בעיני העובדים שיקבלו אותה.

ערכת הטענה לרכב משמש גם כסוללת גיבוי – הן הפכו ללהיט ענק בשנים האחרונות ומצילות לא מעט נהגי מלקרוא לחילוץ או לעצור רכבים אחרים

הצוות שלנו ישמח להציע לכם גאדג׳טים למשרד לקיץ חדשניים ומקוריים שיגרמו לעובדים שלכם לא לחשוב על חופשת הקיץ..

שתפו

תוכן עניינים

יש לך שאלה? רוצה רק לברר משהו? השאר לנו פרטים כאן, ונחזור אליך בהקדם:

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ

דברו אתנו בווצאפ